Reedel algas Leedus, Šiauliais naiste Balti turniir, kus lisaks A koondistele mängivad omavahel ka U15 vanuseklassi koondised. Allegrosid jätkub mõlemasse. A koondist esindavad Signy Aarna ja Eneli Kutter, U15 särgid on Kärt Hüdsi ja Karmen Piirimaa seljas.

Kell 14 alanud mängus tuli Eesti noortel tunnistada leedulannade 5:2 paremust. Poolaeg lõppes viigiseisul 2:2. Kärt Hüdsi alustas kohtumist algkoosseisus ja vahetati välja 71.minutil.

Kell 18 kohtusid omavahel Eesti ja Leedu põhikoondised ning selles mängus jäid väravad löömata. Laupäeval on kell 15 Eesti vastaseks Läti. Kell 11 kohtuvad U15 koondised.