FC Flora: 1-Puulmann, 2-Andero Soon, 3-Renter, 6-Lehtmets, 7-Tristan Soon, 9-Mikomägi, 10-Villems, 11-Sage, 12-Kross, 13-Hiob, 14-Lõoke(k), 16-Kalda, 17-Klaas, 22-Paal.
Treener: Toomas Hurt.

FC Lootos: 1-Henri Loeg (vv), 4-Veli Lillo, 5-Alari Maidla, 7-Fredy Samulin, 9-Markus Mäeots, 11-Karl-Kristofer Hirmo, 14-Alfred Rinne, 17-Karel Mattias Kösler, 18-Jaano Viese(k), 26-Sten Marten Külv, 29-Sander Raud, 30-Kerdo Roodes, 32-Aleksandr Jerotski.
Treener: Kaido-Meinhard Kukli

U15 noorte võistkond jätkas liigaahooaega välismänguga Tallinnas.Juunikuu esimesel pühapäeval mängiti FC Flora rohevalge koosseisuga.  Kui meie noortel tuli avavoorus tunnistada Paide eakaaslaste paremust, siis tänastel vastastel oli avavoor mänguvaba. Kodumeeskond asus poolajaks Magnus Hiobi väravatest 2:0 eduseisu. Kohe teise poolaja alguses lõi Alfred Rinne seisuks 2:1. Minut hiljem lõi Flora eest 3:1 Sander Kross. Lõpptulemuse vormistas Tristan Soon 68.minutil.

Poiste järgmine mäng on kodusel Lootosparkil, kuhu 13.juunil saabub Rakvere JK Tarvas.