FC Lootos: 1-Markus Villako, 29-Rasmus Mathias Mõttus(79`.31-Helander Vist), 3-Valeri Dobrovolski, 77-Tauri Kolk, 26-Jürgen Juks(79`.5-Taavi Tobreluts), 13-Tambet Toim, 2-Stefan-Ander Ploom(59`.11-Kevin Keret Ojaste), 17-Martin Adusoo(67`.19-Krister Põkk), 7-Priit Rahuelu, 18-Holger Jänes, 21-Elon Holger Vaab
varus: 5-Taavi Tobreluts, 11-Kevin Keret Ojaste, 19-Krister Põkk, 31-Helander Vist
treener: Avo Jakovits

JK Welco X: 1-Herman Klas Ratas, 5-Reimo Austa, 6-Marten Margus, 11-Jarko Lilleallik, 12-Ragnar Suurmets(k)(81`.4-Kauri Peets), 18-Juri Avdonin, 19-Allan Pilvet, 22-Marten Kihho(90`44-Villem Lõbu), 30-Sander Irval, 70-Johannes Petmanson (70`.21-Silver Jahimees), 90-Rauno Puusepp (59`.10-Rihard Reimaa)
varus: 4-Kauri Peets, 10-Rihard Reimaa, 21-Silver Jahimees, 44-Villem Lõbu,
Treener: Rain Näkk

Meeskond võõrustab kolmanda vooru mängus Tartu JK Welco X võistkonda. Vastased asusid kohtumist juhtima mängu esimesel minutil. 26.minutil Elon Holger Vaab viigistas. Esimese poolaja esimesel üleminutil viis Martin Adusoo Lootose 2:1 juhtima, minut hiljem viigistas nurgalöögijärgsest olukorrast poolajaks seisu Reimo Austa.
Teisel poolajal lõid vastased veel kolm väravat, võites nii kohtumise kui kolm punkti liigatabelsse juurde.

Järgmine mäng on Lootosel 13.juunil kui Sepa jalgpallikeskuse staadionil mängitakse Team Helmiga.