0:1   6`. Kaur-Erik Tamm
0:2   8`. Kaur-Erik Tamm
0:3 43`. Ramon Mühlberg
0:4 50`. Ramon Mühlberg

34`. Henri Loeg tõrjus penalti

Hoiatused: 57`.Marko Ruhno (FC Kose)

FC Lootos: 1-Henri Loeg (vv), 5-Alari Maidla, 6-Keron Valdonen, 7-Fredy Samulin, 9-Markus Mäeots, 11-Karl-Kristofer Hirmo, 14-Alfred Rinne, 17-Karel Mattias Kösler, 18-Jaano Viese(k), 26-Sten Marten Külv, 30-Kerdo Roodes, 32-Aleksandr Jerotski.
Treener: Kaido-Meinhard Kukli

FC Kose: Aidama(vv), Tamm, Lambur, A.Mühlberg, Orren, R.Mühlberg, Lemmsalu, Kaljukivi, Altjõe, Noobel, Boisen, Ruhno, Rebane, Saan. Treener Rene Aljas ja Martin Bukin.

Eelmises voorus Lootospargis Ajaxi alistanud võistkond tuli enam kui kuuajalise pausi järel taas mänguväljakule, et võtta vastu FC Kose eakaaslased. Koosseisust olid puudu Veli Lillo ja Sander Raud. Vastased haarasid initsiatiivi kohe mängu algusminutitest alates ja asusid 6. ja 8.minuti väravatest 2:0 juhtima. Poolaja lpu eel oli võimalus edunumbreid suuremaks saada, kuid Henri Loeg tõrjus penalti. Teine poolaeg möödus sarnaselt esimesega ja taas olid Kose poisid, kes väravaid lõid, lõpetades kohtumise turvalise 4:0 võiduga.

Poiste järgmine mäng viib nad pealinna, kus 7.augustil kell 13 mängitakse hetkel kolmandal kohal asuva FCI Tallinnaga.  Liigatabelis langes võistkond eelviimasele reale.