FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 21-Kati-Karoli Silla, 3-Elina Kahar, 9-Karmen Piirimaa, 31-Katrin Piirimaa, 11-Anette Laureen Linnuste, 4-Helene Lumi, 20-Kristin Kukli,  7-Ave-Lii Laas, 6-Hanna Parv(75`.14-Isabel Huma), 10-Kärt Hüdsi(84`.15-Aiki Suits)
varus: 14-Isabel Huma,  15-Aiki Suits,  32-Ketlin Pindis.
Peatreener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeut Margret Help

Pärnu Vaprus : 1-Jaanika Järve(vv), 5-Marie Saar, 6-Linda Vaikla(69.`89-Teele Vespere), 8-Marve Bessmertnõi(k), 10-Eneli Kutter, 14-Laura Usta, 16-Melissa Mägisalu, 22-Kristina Bannikova, 25-Ragne Gromov, 37-Laura Voll(46`.75-Elizaveta Rutkovskaja), 38-Liisa Kalista Sapas(69`.56-Galina Kuusik)
varus: 11-Maarja Virula(vv), 34-Trinity Õismets, 56-Galina Kuusik, 75-Elizaveta Rutkovskaja, 89-Teele Vespere
Treener: Ruslan Mironov

13. voorus mängis naiskond kodusel Lootospark staadionil lähima konkurendi, Pärnu JK Vaprusega. Lootos asus viiendal, vastased koht kõrgemal, neljandal tabelireal. Punkte vastavalt 13. ja 19. Hooaja esimeses kohtumises, Pärnus, oli kodunaiskond võtnud napi 1:0 võidu. Tänane kohtumine algas hea tempoga ja juba 12.minutil oli skoor avatud. Kristina Bannikova tsenderduse lükkas peaga väravasse Ragne Gromov. Kodunaiskond nina norgu ei lasknud ja juba 20.minutil lõi Lootose nr.20 e. Kristin Kukli trahvikasti joonelt tabloole viigiseisu. Värav oli Kristinile naiskonna eest 50. tabamuseks. Pooltunni möödudes oli värav taas õhus, aga Kati-Karoli Silla päästis väravajoonelt Eneli Kutteri pealöögi. Hetk hiljem avanes Lootosel paremal äärel hea kontravõimalus, kuid vea hinnaga takistas avavärava autor Gromov Helene Lumi läbijooksu. Tasuks kollane kaart. Poolaja lõpu eel tabas pärnakate löök latti ja järgenud kontrarünnakul ei leidnud ühist keelt vastaste väravavaht ja kaitsja ning Marie Saare tagasisööt veeres võrku. Koduvõistkonna 2:1 eduseisul siirduti poolaja pausile.

Teist poolaega alustasid vastased vahetusega – Voll välja, Rutkovskaja sisse. Mängupildis domineerisid vastased, olles eriti ohtlikud nurgalöökide mängimisel, õnneks siiski edutult. 69.minutil tegi Vaprus topeltvahetuse: Vaikla ja Sapas välja, Vespere ja Kuusik sisse. 75.minutil tegi esimese vahetuse kodunaiskond. Hanna Parve asemel sekkus Isabel Huma.  84.minutil oli taas õhus väravat kui vasakule äärele liikunud Kärt Hüdsi tsenderdas teravalt värava ette ja löögile pääses Helene Lumi. Pärnakate väravavaht Järve tegi aga supertõrje, püüdes lähilöögi. Lootos vahetas, Kärt Hüdsi välja, Aiki Suits sisse. Minut hiljem oli paremalt ääret läbi purjetamas Huma ja Gromovil ei jäänud üle muud kui vea hinnaga nooruke ründaja jalust niita. Teine kollane tähendas ühtlasi punast kaarti ja varajast dušši alla minekut. 88.minutil oli võimalus Humal mäng “lukku” panna, kuid kümnelt meetrilt tehtud löögi suutis Järva tõrjuda üle otsajoone. Lootose surve jätkus ja kolmandal üleminutil pääses Isabel Huma taas vastaste puurilukuga silmitsi ja seekord ei eksinud, lüües kohtumise lõppseisuks 3:1.

Võit vähendas vahe koht eespool oleva Vaprusega kolmele punktile. Augustikuud alustab naiskond Tallinnas, mänguga valitseva meistri ja tabeliliidri FC Flora vastu 7.augustil

enne mängu …

Peatreener Kaido Kukli: “Kevadel Pärnus oli üsnagi võrdne mäng. Vaprus ei taha meid kindlasti lähemale lasta. Hea mäng meie poolt ja ka mõni värav oleks väga hea”.

Kaitsja Elina Kahar: “Mäng Pärnu Vaprusega ei tule kindlasti kerge. Tahame pidada sellise lahingu, mille tulemusega ise hiljem rahul oleme. Eesmärgiks on teha hea mäng ning võimalused realiseerida. Anname endast kõik, et see eesmärk ka ellu viia. Naiskond on näidanud, et hea koostöö korral on kõik võimalik”.

Kristina Bannikova: “Väga olulised punktid mängus. Lähme võitlema nende eest.”

Galina Kuusik: “Usun, et kui suudame teha kõik mille nimel oleme vaeva näinud trennis, panna kõik mängu ja anda endast 100%, siis näitab tulemus seda, kes on rohkem pingutanud ja võidab see kes seda kõige enam tahab.”