pealtvaatajaid:

hoiatused: –

SK Motiiv:

FC Lootos: Henri Loeg(vv), Veli Lillo, Alari Maidla, Keron Valdonen, Markus Mäeots(k), Alfred Rinne, Karel Mattias Kösler, Sten Marten Külv, Sander Raud, Kerdo Roodes, Aleksandr Jerotski, Karl-Kristofer Hirmo. Treener: Kaido Kukli, abitreener Kristin Kukli

U14 noormeeste võistkond alustas mängudega II liiga liigas. Avavoorus võideti Tartu JK Tammeka valge võistkond 7:2. Täna ootas ees juba uus  mäng ja poiste vastaseks oli  Põltsamaal sealne Motiiv, kes avavoorus oli sunnitud tunnistama FC Elva 6:1 paremust. Kas uinutas eelmises mängus saadud suur võit või vastaste suur kaotus, igal juhul esimesel poolajal Lootose noortel jalgpallimängu sarnasest tegevusest asja ei saanud ja oma puurist tuli välja võtta kaheksa vastuseta palli. Poolajal pidas treener Kukli poistega tõsise vestluse ja läks paremaks. Võitu ei tulnud, aga Veli Lillo väravale suutsid kohalikud vastata korra ja sellise tulemusega kohtumine ka lõppes.