Kohtunik: Eva-Maria Niit, abikohtunikud: Daisy Toim ja Kaupo Kaskla

4:0 Mia Erikson

FC Lootos/SK Barca: 8-Meribel Toim (vv), 2-Mae Lillo (k)(46`.38-Anet Arrak) , 7-Elis Vozijan, 16-Mia Erikson, 17-Luiisa Marleen Lepp, 18-Natali Antonov (76`.29-Keitlin Kärmas), 21-Laura Pallon, 22-Angelika Kõlu (70`.14-Laura Rinne), 31-Lii Neeme (76`.28-Saara-Lee Raide), 34-Kristel Tihhomirov (80`.11-Anete Vozijan), 94-Getter-Liis Kukk

varus: 11-Anete Vozijan, 14-Laura Rinne, 28-Saara-Lee Raide, 29-Keitlin Kärmas, 38-Anet Arrak.   Treenerid : Kaido-Meinhard Kukli, Andres Bõkarev

Keila JK/Kuusalu Kalev : 1-Elise Marie Esther Yeye Nartey (vv), 10-Berit Israel, 14-Sandra Rebane, 17-Liselotte Isabelle Pikkoja, 23-Maria-Victoria Parktal, 29-Laura Brita Kõiva, 31-Gerry-Gerte Lees, 32-Isabel Haiba, 40-Caroly Kiik (k), 99-Anna-Liisa Vija. Varus: –  Treenerid: Gerli Israel ja Sander Piibemann.

Neljapäeval mängisid U17 eliitliigas osalevad tüdrukud oma esimese kodumängu kui Lootospargis võõrustati JK Keila/Kuusalu Kalev ühendvõistkonda. Avavoorus tuli mõlemal võistkonnal väljakult lahkuda kaotusega. Meie tüdrukud jäid tulemusega 2:10 alla Pärnu Vaprusele ja vastased olid sunnitud tunnistama FC Elva 3:0 paremust. Täna oli mängupilt hoopis teine ja Lootos/Barca kontrollis mängu avavilest alates kuni lõpuni. Avaväravat tuli oodata esimese poolaja lõpuni, kuid siis avas Kristel Tihhomirov väravaluku ja koduvõistkond läks vaheajale 1:0 eduseisus.  Teisel poolajal löödi veel kolm väravat (Tihhomirov, Pallon ja Erikson) ning võeti kindel 4:0 võit.

Järgmiseks mänguks sõidavad tüdrukud külla naabritele Võru FC Helios. Kohtumine toimub 18.juunil kell 20 Võru kunstmuruväljakul.