4:5 46`. Stefan Kahar

FC Lootos: Kristjan Mandel(vv), Taaniel Deedin, Stefan Kahar(k), Kristen Karuse, Marko Kosk, Kaur Lõbu, Stig Raudnagel, Lauris Säinast, Lukas Tobreluts, Airon Urbla, Henri Jaakmees.
Treenerid: Indrek Käo, Avo Jakovits

JK Tõrva:

Klubi 2012 aastal sündinud poiste võistkond alustas noortemeistrivõistlustega maikuu keskpaigas. Avavooru vastaseks olid Lootosparki sõitnud Tõrva JK eakaaslased. Võistkonna treeneriks on sellel hooajal Indrek Käo ja võrreldes eelmise aastaga on tominud ka mõned muudatused koosseisus. Nooremasse vanusesse liikusid võistkonnast 4 mängijat. Alt ülesse tuli kolm, Kristen Karuse, Karl-Martin Jaaska ja Kaur Lõbu.

Tänane mäng algas poistele hästi. Juba kohtumise teisel minutil avas skoori ja hooaja väravaarve Kristen Karuse. Seejärel said vastased väravavahi eksimuse tõttu kaks lihtsat väravat, millele 9.minutil vastas karistuslöögist Kaur Lõbu, viigistades seisu. Poolajale läksid eduseisus siiski vastased, kes lõid taaskord väga lihtsa värava.

Teist poolaega allustasid Lootose noored hästi , kuid kaks järgmist väravat lõid siiski vastased, asudes kohtumist 2:5 juhtima. Lootose noored aga püssi põõsasse ei visanud, ning alustasid tagaajamist. esmalt vähendas Kaur Lõbu seisu 3:5 peale ning paar minutit enne kohtumise lõppu lõi kapten Stefan Kahar 4:5. Õhus oli ka viik, aga palli värvasse ei saadud ning Tõrva viis kolm punkti seekord Põlvast minema.

Võistkonna järgmiseks vastaseks on JK FC Valga, kellega mängitakse 22.mail Valga keskstaadionil.