JK Tulevik:

Lootos: Airon Urbla(vv), Henri Jaakmees, Stefan Kahar(k), Kristen Karuse, Marko Kosk, Kaspar Padumäe, Robin Tiisler, Airon Urbla.
Varus: Kristjan Mandel
Treener: Indrek Käo

Klubi 2012 aastal sündinud poiste võistkond jätkas noortemeistrivõistlustega Viljandis. haigused olid võistkonna koosseisu jätnud suure augu ja seetõttu tuli mulgimaale sõita üheksa mängijaga. Mängueelsel soojendusel vigastas jalga väravavaht Kristjan Mandel ja seetõttu tuli esmakordselt kindad kätte tõmmata Airon Urbla. Vstased asusid kohtumist Lootose omaväravast juhtima, aga mõni minut hiljem mängisid trahvikastis palli käega. Lootos penaltit realiseerida ei suutnud ja hoopis mulgid suurendasid edunumbereid. Lootos väravat löömata ei jätnud ja Stefan Kahar vähendas vahe minimaalseks. Väikesed eksimused kaitses lubasid koduvõistkonnal veelgi edunumbreid suurendada ja poolaja võita 5:1. Teisel poolajal oli mitmeid häid võimalusi Lootose noortel ja üle veerandtunni püsis seis muutumatuna. Siis aga hpääses maksvusele Viljandi pikem pink, kes sai vahetada koosseisude kaupa ja lüüa veel kolm väravat.

Järgmine mäng ootab poisse 17.septembril, kell 12:30 kui Lootospargis mängitakse FC Otepää eakaaslastega.