Hoiatused: 38`.Nuuma, 52`.Juks (Lootos) – 32`.Ukoje, 63`.Sein (Wolves)

FC Lootos: 1-Markus Villako(vv), 2-Stefan Ander Ploom,  4-Kert Preeden,  8-Andre Kukk,  10-Temari Nuuma(76-Sten Mõtus), 13-Tambet Toim, 17-Martin Vahtra(31-Helander Vist), 23-Markus Lina(14-Hicham Boulaassal),  26-Jürgen Juks(k)(11-Kevin Keret Ojaste), 29-Rasmus Mathias Mõttus, 77-Tauri Kolk.
varus: 11-Kevin Keret Ojaste, 14-Hicham Boulaassal,  21-Elon Holger Vaab, 31-Helander Vist, 76-Sten Mõtus
Treener: Avo Jakovits

FC Wolves: 23-Eduard Kovbasnjuk(vv), 8-Uku Õunapuu, 9-Kardo Kivirand, 31-Siim Kangur, 66-Vladik Mihnovitš, 69-Ralf Mahlakas, 75-Miko Sein, 77-Ernest Philip Ukoje, 82-Raimond Järvsoo, 92-Kervin Kull(46`.30-Argo Valm), 97-Sharib Khan
varus: 30-Argo Valm
Treener: Kaija-Liisa Oras

Meeskond mängis täna kodumängu Lootospargis. 17.vooru kohtumise vastaseks oli Jõgeva FC Wolves. Meeskonnad asetsesid kõrvuti tabeli põhjas, mis tegi kohtumisest tõelise kuuepunktilahingu. Lootosel jäid mängust eemale Oliver Jõgeva ja Priit Rahuelu. Küll tegid nende asemel debüüdi kaks Räpina SK-st tulnud mängumeest – Kert Preeden ja Martin Vahtra. Vastaste ridades jooksis platsile kunagine mängumees Vladik Mihnovits, kellel Lootose eest kirjas 149 kohtumist. Seni mängitud viie omavahelise kohtumise võidud olid kõik läinud huntidele. Täna ajalugu muutus. Hoolimata ohtralt raisatud võimalustest viisid Temari Nuuma ja Markus Lina kodumeeskonna poolajaks 2:0 juhtima. Teisel poolajal lõid Lina ja Nuuma kumbki veel ühe värava. Seejärel kingiti vastastele auvärav ja mitu oli lähedal, aga väravvaht Villako tegi täna väravasuul suurepäraseid tõrjeid. Veerand tundi enne kohtumise lõppu sai tabamuse kirja Tambet Toim. Punkti mängule pani Andre Kukk 90.minuti iluväravaga, saates nahkkera  20 meetrilt ristnurka.

Meeskonna järgmine vastane on FC Otepää, kellega mängitakse 18.september kell 17.