JK Vaprus: 1-Maarja Virula, Viidebaum(55`.Kolk), Leheroo(Vaikla), Usta, Pert(83`.Vespere), Bessmertnõi, Ratas, Bannikova, Dervojed, Õismets, Irael.
varus: Järve, Vaikla, Kholod, Kolk, Vespere.
Treener: Anatasija Grazyna-Scherbachenia

Lootos: 1-Karina Piirimaa, 3-Elina Kahar, 26-Kaisa Liina Keps, 6-Hanna Parv, 7-Ave-Lii Laas(k), 8-Ita Lillo, 9-Karmen Piirimaa, 10-Kärt Hüdsi, 19-Mairit Laanesaar(46`.31-Katrin Piirimaa), 20-Kristin Kukli, 32-Ketlin Pindis.
varus: 31-Katrin Piirimaa
Treener: Kaido Kukli

Naiskond külastas täna hooajal viimast korda suvepealinna ja oli lähedal suurüllatusele. Kodunaiskond asus kohtumist veerandtunni järel 1:0 juhtima. Seejärel lõid aga kapten Ave-Lii Laas ja ründaja Kärt Hüdsi kumbki kaks väravat, viies allegrod kolme väravaga juhtima. Pärnakad ei olnud püssi põõõsasse visanud ja koondislased Marve Bessmertnõi (kahel korral) ja Kristina Bannikova värav kohtumise viimasel minutil kindlustasid mõlemale võistkonnale tabelisse juurde ühe punkti.

Naiskonna järgmiseks vastaseks on 14.septembril liiga liider Tallinna FC Flora.

Enne mängu:

Kaido Kukli: “Sooviks teha hea mängu ilusal staadionil sõbraliku Pärnu naiskonna vastu. Punktilisa oleks muidugi boonuseks.”

Kristin Kukli: “Pärnu Vaprusega on alati tasavägised ja huvitavad mängud. Kes võitjana välja tuleb, eks seda ole näha.”