30.mai kell 18:00, Lootospark U11 3.voor

Stefan Kahar – …

FC Lootos: Kregor Kork(vv), Karl-Martin Jaaska, Taaniel Deedin, Stefan Kahar(k), Kristen Karuse, Marko Kosk, Kaur Lõbu, Lauris Säinast, Lukas Tobreluts, Henri Jaakmees, Kasper Padumäe.
Treenerid: Indrek Käo,

JK Tulevik:

Klubi 2012 aastal sündinud poiste võistkond jätkas noortemeistrivõistlustega. Maikuu lõpetuseks võõrustati JK Tuleviku eakaaslasi.  Avapoolaeg kulges võrdses heitluses ja vaid poolaja lõpu eel väravavahi esksimusest värava saanud vastased võitsid poolaja 1:0. Poolaja lõpus alanud laussadu kestis terve mängu ja koos sellega said poisid kaela ka vastaste väravasaju. Lõpptulemuseks suur kaotus, aga Lootose auvärava sai kirja kapten Stefan Kahar.

Järgmiseks vastaseks on FC Otepää, kellega mängitakse 4.juunil Aedlinna staadionil.