Tüdrukute U17 eliitliiga, Raeküla staadion

Pärnu JK Vaprus – FC Lootos/Puhja SK Barca

10 : 2 (5:0)

Kohtunik:

Klubi U17 tüdrukute võistkond alustas neljapäeval mängudega Eliitliigas. Alanud hooajal on jõud ühendatud SK Barca tüdrukutega ja nii kannab võistkond liitnime Põlva FC Lootos/Puhja SK Barca . Uue võistlussarja, tüdrukute U17 Eliitliiga esimesed voorud peetakse 4. juunil, kui väljakule tulevad nii Esiliiga kui ka Teise liiga võistkonnad.

Avavoorus tuli tunnistada Pärnu JK Vapruse 10:2 paremust. Ühendvõistkonna algkoosseisus alustas 3 allegrot  – Mae Lillo, Luiisa marleen lepp, Natali antonov. Vahetusest sekkusid Meribel Toim ja Birgit Rammo.

Tüdrukute U17 Eliitliigade avahooajast võtab osa 15 võistkonda. Esiliigasse kuuluvad FC Kuressaare, Tallinna FC Flora, JK Tabasalu, Tartu JK Tammeka, Viimsi MRJK, Saku Sporting/Kohila JK Püsivus, JK Tallinna Kalev, Tallinna FC Levadia ning Teise liiga moodustavad Keila JK/Kuusalu JK Kalev, Võru FC Helios, Tallinna JK Legion, Põlva FC Lootos/Puhja SK Barca, FC Elva, Pärnu JK Vaprus, Kohtla-Järve JK Järve.

Võistkonnad mängivad omavahel esmalt kaks ringi. Seejärel liigatabel poolitatakse ja Esiliigas 1.-4. ja 5.-8. koha saavutanud võistkonnad ning Teises liigas 1.-4. ja 5.-7. saavutanud võistkonnad mängivad omavahel veel ühe ringi. Esiliigas koguneb võistkondadele 17 mängu ning Teises liigas 15 või 14 mängu.

U17 Eliitliigasse on lubatud üles anda mängijaid, kes on sündinud aastatel 2004 – 2007. Osaleda võib ka kolm mängijat, kes on sündinud 2003. aastal (1. augustil või hiljem).

Traditsiooniliselt on võistkondadele Eesti jalgpalli noorte meistrivõistlustel osalemine tasuta ning analoogselt poiste Eliitliigaga katab EJL tüdrukute U17 Eliitliigas võistkondade transpordikulud.

U17 Eliitliiga Esiliiga 1. voor (4. juuni):

kell 17.00 Saku Sporting/Kohila JK Püsivus – JK Tallinna Kalev (Saku staadion)
kell 17.30 Tartu JK Tammeka – Viimsi MRJK (Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak)
kell 18.00 FC Kuressaare – JK Tabasalu (Kuressaare kunstmurustaadion)
kell 18.00 Tallinna FC Flora – Tallinna FC Levadia (Sportland Arena)

U17 Eliitliiga Teise liiga 1. voor (4. juuni):

kell 17.00 Pärnu JK Vaprus – Põlva FC Lootos/Puhja SK Barca (Pärnu Raeküla staadion)
kell 19.00 Keila JK/Kuusalu JK Kalev – FC Elva (Kuusalu Keskkooli staadion)
kell 20.00 Võru FC Helios – Tallinna JK Legion (Võru jalgpallikeskuse kunstmuruväljak)

U17 Eliitliiga tabeli ja mängude kalendriga saab tutvuda Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel.

Lisa kommentaar