Täna lõppeb registreerimine 21-25.juulini Põlva valla staadionitel toimuvasse  rahvusvahelisse noorte jalgpalli suvelaagrisse Soccer Aid 2024. Viie laagripäeva jooksul korraldavad  lastele treeninguid Newcastle United Foundation treenerid, keda assisteerivad klubi noortetreenerid. Laager toimub kuuele erinevale vanuserühmale ja on vastavalt sellele viie, kolme või ühepäevane.
Jalgpalliklubi Lootos tegevjuht Indrek Käo”Eelmisel aastal korraldasime sarnase rahvusvahelise laagri augustikuus ja see osutus ülimalt populaarseks. Laagris osales üle 100 lapse ja lastevanemate soovil tõime sellel aastal juurde nooremaid vanusegruppe.  Laagripäevad on disainitud spetsiaalselt laste vanuseid ja jalgpallikogemust silmas pidades.  Tänavune Soccer Aid toimub neljandat korda ja esimest korda liigume ka Põlvast välja. Meie inglise partnerid on Põlvat külastanud aastatel 2005 , 2013 ja nüüd üle pika aja möödnud 2023 aastal. Möödunud detsembris käisid Inglismaal jalgpallikoolitust omandamas klubi noortetreenerid “
Laienenud on meie toetajate ring. COOP Põlvale lisaks on laagri partnerite seas Tere ja Värska Originaal.  Eraldi täname Põlvamaa Partnerluskogu, kes väärtustab rahvusvahelisi koostööprojekte ja eriti noortele suunatud kogukondlikku tegevust. Samuti meie partnereid Põhja-Inglismaalt, Newcastle United Foundationist”.
Soccer Aid 2023,  fotod: Tiiu Marran 
Suvelaagrit toetavad:
SA_sponsors.jpg    

Lisa kommentaar