Kohtunik: Timo Teniste, abikohtunikud: Atso Palumägi, Karl Erik Leppik
hoiatused:  71`.Lokk, 74`.Viinapu, 86`.Arro – 36`Toim, 47`.Vahtra, 58`.Saarniit (kõik Lootos)

Team Helm: 1-Viinapuu, 4-Arro, 7-Püvi, 10-Litvjakov(k), 11-Raid, 19-Türn, 20-Lokk, 25-Kõivastik, 31-Kontkar(46`. Randlahe, 71`.Kullas) , 45-Maanas, 88-Karro
varus: Põldmaa, Kullas, Lõiv, Kants, Randlahe, Kõiv

FC  Lootos: 1-Markus Villako, 7-Priit Rahuelu, 10-Temari Nuuma, 13-Tambet Toim, 14-Kert Preeden(k), 17-Marthin Vahtra, 20-Risto Saarniit, 21-Elon Holger Vaab, 26-Jürgen Juks, 36-Oliver Berg, 77-Tauri Kolk.
varus: 69-Roomet Kõiv(vv), 2-Sharb Khan,  4-Karl-Kristofer Hirmo, 11-Kristjan Pundonen, 39-Henri Loeg.
treener: Avo Jakovits

Meeskond mängis võõrsilmängu Team Helmiga. Senises kuues omavahelises kohtumises ei olnud meeskond TH-d veel võita suutnud. Täna tehti selles suunas esimene samm. Marthin Vahtra viis Lootose veerandtunni järel juhtima ja kolmes võidupunktis oldi kinni kuni normaalaja viimase minutini. Seejärel õnnestus kodumeeskonnal Renee Püvi väravast punktid poolitada.

Meeskonnajärgmiseks vastaseks on FC Vastseliina. Hooaja avavooru mäng, mis vastaste soovil edasi lükati, mängitakse 26.mai kell 18:30 Lootospargis.

Peale viiendat vooru on liigatabeli tipp ülipingeline. Lootos juhib tänu paremale väravate vahele samade punktidega Welcoga. Kolmandat kuni kuuendat kohta jagavad Inter, Noorus, Otepää ja Tulevik. Neist kahel viimasel on mäng enam peetud. Mängu vähem (4) pidanud Team Helm ja Vastseliina jagavad 7-8 positsiooni.  Tabeli lõpetavad Warrior 3 punkti ja Tõrva 2 punktiga.