“Soovin kõikidele tüdrukutele lõbusat ja põnevat jalgpallifestivali!
Olen kindel, et homne päev on teie kõigi jaoks väga meeleolukas ning meeldejääv.
Pole tähtis, kas sa oled varem jalgpalli mänginud või mitte, kõige tähtsam on see, et sa homme kohale lähed ning sellest kõigest rõõmu tunned !” tervitab Lootoses jalgpallihariduse omandanud ning hetkel Soomes Kuopio Pallokissati naiskonnas profijalgpalli mängiv Signy AARNA kõiki laupäeval tüdrukute jalgpallifestivalile tulijaid.

Siki117

“Minu ajal kahjuks ei korraldatud selliseid toredaid festivale, mis oleks mind võib-olla veelgi varem jalgpalli juurde toonud. Hoolimata sellest me jalgpalliga üksteist siiski leidsime. Alguse sai see kõik sõpradega koos külapõllul palli taga ajades. Kuna Ahja koolis oli jalgpall väga au sees, siis mängisin ma seal nii poiste kui ka tüdrukute võistkonnas. Just koolidevaheline jalgpalliturniir Põlvas oli see, kus ma Lootose klubile silma jäin ning kes mind heaga oma klubisse vastu võtsid ja edasine on juba ajalugu ” julgustab meie läbi aja suurim väravakütt lõpetuseks.

Signy_100_

Rimi jalgpallifestival tüdrukutele, leiab aset laupäeval, 23.septemberil kella 10:30 – 13:00.
Oodatud on kõik 5-14aastased tüdrukud. Festivali viivad koostöös läbi Eesti Jalgpalli Liit ja Jalgpalliklubi Lootos. Festivali raames toimub ka õnneloos, kus peaauhinnaks on Signy Aarna autogrammiga pall !

Kell 14:00 võõrustab Põlva Lootos naiste Meistriliiga 17. vooru kohtumises Tallinna Kalevit. Kuueteistkümne punktiga kuuendal positsioonil paiknev Lootos jääb koht eespool paiknevast Kalevist maha seitsme punktiga. Omavahel on sel aastal mindud vastamisi kolmel korral – ühes karika- ning kahes liigamängus. Seni on Kalev suutnud vastaseid edestada. Võetud on 5:1, 5:0 ja 3:1 võidud.

Lootose peatreener Kaido Kukli: „Tallinna Kaleviga on mängud olnud põnevad ja Kalev on meid ikka ära surunud. Laupäeval mängime kodupubliku ees ja loodame neid rõõmustada hea mänguga.”

Lootose poolkaitsja Kristin Kukli: „Üritame anda endast kõik, et Tallinna Kalevile olla konkureeriv vastane.”
Mängu vilistab Kristjan Kattus, teda abistavad Mark-Oskar Arst ja Argo Kaldmäe.

Lisa kommentaar