Klubi edukaim naisjalgpallur Signy Aarna jätkab oma karjääri Naistenliigas. Nii nagu eelmised kolm aastat, on ka algaval hooajal Signy mängukohaks Kuopio Pallokissati naiskond.

“Mõned mängijad on lahkunud. Korterinaaber  Olga Ahtinen siirdus mängima meisternaiskonda Vantaa PK35 . Samas on Ameerikast tagasi keskkaitsja Jasmin Miettinen. Kaptenina peaks jätkama Nea Berg. Uus on ka peatreener – Aki Moilanen. Tema sõnul näeb ta mind eelkõige ründajana. Kuidas see välja hakkab nägema, eks paistab. Hooaja alguseni on ka veel natuke aega.” lisas Signy ise kommentaariks.

Kiidusõnu jätkus Lootose legendil ka meie tüdrukutele, kellega koos Tartus Aastalõputurniiril kolmandaks tuli.  “Tõesti oli vinge päev. Minu arust on selline mõnus punt koos. Palju noori pluss siis mõned vanad head tegijad. Kahtlemata Pärnu ja Flora vastu saab MLis väga raske olema, kuid usun kindlalt, et teiste vastu võivad väga võrdselt mängida”.

“Lootose perele tahaks kõigepealt head ja edukat uut jalgpalliaastat soovida. Ekstra palju edu soovin muidugi naiskonnale, tänu kellele on tippvutt Põlvas jällegi tagasi. Tänud veelkord plikadele Aastalõputurniiri eest. Nii mõnus tunne oli üle pika aja jälle Allegrode eest platsile joosta ” lisas Signy lõpetuseks. Juba homme ootab ees lend Soome, et lepingutingimused veel kord üle käia ja allkirjad alla panna.

Lootos soovib Signyle edukat hooaega ning jätkab kindlasti Siki tegemiste kajastamist nii klubi kodulehel kui Facebookis !

Signy Aarna
s. 4.10.1990

Klubid:
2008 – 2013 FC Lootos 123 mängu / 166 väravat
2014 – … Kuopio Pallokissat 74 mängu / 59 väravat
2014 – …  Eesti koondis 64 / 25

img_6102

Signy koos Keith Boanasega : Lootose sünnipäev, oktoober 2017 (foto:Indrek Illus)

Lisa kommentaar