Allegro ja Eesti naiste koondise ründaja Signy Aarna (27) ja Soome kõrgliigaklubi Kuopio Pallokissati teed läksid pärast nelja hooaega lahku. Lootosele andis Signy ka lühiintervjuu. Lisaks kajastas uudist portaal Soccernet.ee

Kas Pallokissatist lahkumine oli sinu poolne otsus või sündis see klubi algatusel ?
“Võib öelda, et Soomest lahkumine oli pigem mõlemapoolne otsus. Loomulikult kõige kaalukama osa moodustas sellest klubi hetke finantsiline olukord. Samas ma ei saaks 100 % väita, et oleksin pakutava lepingu puhul Kuopiosse jäänud. Lihtsalt selle pärast, kuna tunnen ise, et vajan mingit muutust.”

Mis muutust sa täpsemalt silmas pead ?
“Tunnen, et eelkõige oleks vaja keskkonnamuutust, mingit vaheldust. Igasugu mõtteid ja küsimusi on peas, kuid esialgu jätan need enda teada.”

Mida jääd Kuopiost meenutama hea sõnaga, kas oli ka midagi mis jäi tegemata ?
“Kuopiot ja Pallokissatit jään kindlasti meenutama ainult heade sõnadega. Selle nelja aasta jooksul sai see klubi ja eelkõige vôistkond mulle väga südamelähedaseks. Neid hetki ja häid emotsioone on palju, mida tagantjärgi hea meenutada on. Kõige tähtsama osa moodustavad kindlasti need toredad ja head inimesed, keda ma seal kohtasin. Kindlasti oleks võinud ja saanud mõningaid asju paremini teha, kasvõi näiteks rohkem väravaidki lüüa. Tagantjärgi midagi kahetseda küll ei ole, sest ma tean, et ma andsin tol ajahetkel endast parima, kuigi vahest see parim ei tundunud mulle endale “parimate päevade Signyna”. Kuid jalga ma pole kunagi sirgeks lasknud ning olen alati pingutanud.”

Mis on edasisised lähimad plaanid ?
“Hetkel, toimetan ja mõlgutan mõtteid Akste metsade ja põldude vahel. Kindel on see, et laupäeval lähen Põlvasse naiskonnale kaasa elama!”

Signy neli hooaega Soomes, Kuopio Pallokissati ridades:

2014 – 27 mängu 13 (22) väravat
2015 – 25 mängu 17 (23) väravat
2016 – 26 mängu 10 (18) väravat
2017 – 23 mängu 5 väravat
KOKKU: 90 mängu 45 väravat

Lisa kommentaar