24.märtsil alustas mängudega Soome naistejalgpalli kõrgliiga – Naistenliiga.

Alanud hooajast uues klubis mängiv Signy Aarna kuulus Åland Unitedi algkoosseisus kui koduväljakul võõrustati Signy endist klubi Kuopio Pallokissat. Vastased alustasid mängu teravamalt , asudes kohtumist Anni-Maija Kauppila väravast juhtima juba 4.minutil . Uue numbri (7) saanud Signy mängis oma harjumuspärases positsioonis, rünnakul ning oli kohe kohtumise algusest alates aktiivne. 13.minutil viigistas mänguseisu kodunaiskonna poolt kauglöögiga Isabella Matsson. 34.minutil lõi Signy ka värava, kuid äärekohtunik nägi olukorras suluseisu. Minut hiljem Emelie Johanssoni löödud värav tunnistati aga määruste päraseks ning poolajale mindi  Ålandi 2:1 eduseisus.

Teine poolaeg kulges kodunaiskonna dikteerimisel, kuid skoor ei suurenenud. 63.minutil vahetati Signy puhkama. 85.minutil lõi Matsson penaltist 3:1 ning kolmandal lisaminutil vormistas Ålandi tipuründaja kübaratrikiga lõppseisuks 4:1. Signy võistkonna ja koondisekaaslane, Pille Raadik, mängis kõik 90. minutit.

Liigatabelis asus Åland liidriks tänu väravate vahele. Sama arv punkte on ka Espoo FC Honka JyPK võistkondadel.
Järgmine kohtumine ootab Åland Unitedit 30.märtsil kui kell 13:00 kohtutakse Vantaas taas kõrgemasse seltskonda tõusnud TiPS võistkonnaga.

Åland United : Anna Tamminen, Jenny Danielsson, Mikaela Frondelius (55. Rosa Maria Herreros Ossorio), Pille Raadik, Rebecca Björkvall, Sydney Blomquist, Sara Nordin (90+1. Selma Viktorsson), Bri Campos, Emelie Johansson, Isabella Mattsson, Signy Aarna (63. Tiia Hirvonen)

Pallokissat : Nea Laitila, Maarit Toppinen, Janni Mönkkönen, Ellen Rönkkö, Paula Auvinen, Ella Vanhanen, Anni-Maija Kauppila, Neea Berg, Eeva Kettunen, Alisa Jaakonaho (79. Elisa Lemettinen), Aino Kröger (87. Viviana Onttonen)