Lootos CUP 2020 noorte saalijalgpalliturniir mängitakse Põlva valla Ahja Spordisaalis 8-9.veebruaril ja Mesikäpa hallis 15 ja 16. veebruaril.

 Registreerumine turniirile avati novembri alguses ja tänase seisuga on kolmes vanuseklassis (poiste U11, U12 ja tüdrukute U12) registreerimine juba ka lõppenud.

Traditsiooniliselt on suurima arvu võistkondadega (15) esindatud korraldajaklubi Lootos. Kuus võistkonda on registreerinud Tartu JK Tammeka, kolm tiimi lähetavad turniirile Puhja SK Barca, FC Elva ja Kohtla-Järve JK Järve. Kahe esindusega osalevad Valga FC Warrior ja  FC Tarvastu ja Tõrva JK Ühendmeeskonnad. Ühe tiimi panevad välja Tallinna FC Flora, FC Helios Võru, FC Otepää, FC Helios Tartu, FC  Peipsi United junior ja  FC Santos. Esmakordselt osalevad turniiril  Harju JK, JK Saarepiiga, JK Leisi ja Kohtla-Järve JK Järve võistkonnad.

Registreerumine on jätkuvalt avatud vanuseklassides:

Poiste U8 –  jäänud 3 vaba kohta

Poiste U9 –  jäänud 4 vaba kohta

Poiste U10 –  jäänud 1 vaba koht

Tüdrukute U10 –  jäänud 4 vaba kohta

Tüdrukute U15 –  jäänud 2 vaba kohta

 

 

Lootos CUP on Eesti vanem , järjepidevalt toimuv, saalijalgpalliturniir noortele. Turniir mängitakse veebruari kahel esimesel nädalavahetusel. 8-9  veebruaril mängitakse Ahjal ja 15-16. veebruaril Põlvas, mesikäpa hallis. Eelnevatel aastatel on Eesti, Läti ja Venemaa klubidest turniiril osalenud ühtekokku 1055 võistkonda enam kui 10 tuhande noore jalgpalluriga.

Turniiril mängitakse ühtekokku viies (U8, U9, U10, U11 ja U12) poiste ja kolmes (U10, U12 ja U15) tüdrukute vanuseklassis.

Turniiri toetab:

Lisa kommentaar