Selle hooaja Rahvaliiga võistlustest võtavad Põlvamaalt osa kolm võistkonda. Lootos FCR, Räpina SK ja Laheda SK mängivad kõik koos ühes alagrupis (A-tasandi X grupp). Lisaks neile on grupis veel Valga Semt & Welg ja Rõngu United.

FCR Lootos võõrustas pühapäeval just viimati nimetatud ühendust.

Võitluslikus mängus asusid vastased 29.minutil kohtumist juhtima, kuid poolaja eel Kaarel Hüps viigistas. Teise poolaja alguses asus FCR kohtumist Joel Heinsoo väravast 2:1 juhtima, kuid vastaste Indrek Hoffeldt`i teine värv tõi tabloole viiginumbrid ja nii kohtumine ka lõppes.

2:2 68`.Indrek Hoffeldt

FCR Lootos: Siiman(vv), Hüps, Heinsoo, Ploompuu, Käo, Villako, Rööpmann, Rasmus Varkki, Priit Varkki, Padar, Tusov, Holts,

Tabelit juhib täiseduga, kolmest mängust kolm võitu, eelmise hooaja B tasandi võitja Räpina SK. FCR Lootos jagab Rõngu Unitediga 2-3 kohta ning punkti kogunud Laheda on sama arvu punktide peal Valga võistkonnaga.