2:0 Annika Aust
3:0 Janeli Patrail

Lootose vutid: Maarja Punak, Maris Oja, Laura Unt, Karolin Krikunov, Keit Musting, Tuuli Kotov, Rita Rebane, Liis Tarv, Janne Lindepuu, Janeli Patrail, Grete Ani, Annika Aust(k). Treener Indrek Käo

JK Tammeka Valge:

Kevadringi viimases kohtumises võõrustasid vutid Lootospargis JK Tammeka Rahvaliiga naiskonda. Viimane oli kohtumine ka väljakukatte jaoks ja loodetavasti on augustiks maas uus ja kvaliteetne kunstmuru. Kohtumine algas kodunaiskonnale kenasti ja Annika Austi kahest väravast (6 ja 25 minutil) asuti poolajavileks juhtima.

Teise poolaja 42.minutil lõi nurgalöögist tulnud palli peaga väravasse Janeli Patrail. Vastastel oli võimalus lüüa auvärav, kuid vuttide kiiper Maarja Punak tõrjus löögi ja tulemusega 3:0 kirjutas tabelisse 3 punkti juurde kodunaiskond.

Mängud jätkuvad vuttide jaoks juuli teisel poolel kui 21.juulil sõidetakse külla lähimale jälitajale Welcole.