Klubi president Indrek Käo ja OÜ Securer juhatuse esimees Andres Piirsalu allkirjastasid lepingu, mille kohaselt ehitab OÜ Securer välja Lootospark staadioni videovalve süsteemi II etapi. Tööde rahastamist toetab Kodanikuühiskonna Sihtkapital (KÜSK)  “Kogukondliku turvalisuse tõstmise ” meetmest summas 3221 eur. Sellele lisandub klubi omafinantseering. Tööde lõpetamise lepinguline tähtaeg on september – oktoober 2017.

Securer OÜ tegutseb aastast 2008. Ettevõte on spetsialiseerunud ainult videovalve lahenduste projekteerimisele, paigaldamisele ja hooldamisele. Securer OÜ omab Turvasüsteemide tehnik III pädevust ja MikroTik MTCNA sertifikaati. Firma haldab üle 6000 valvekaamera ja klientideks on paljud kohalikud omavalitsused kui ka eraettevõtted.

Kogukondliku turvalisuse maakondliku toetusvooru eesmärk on aidata kaasa ühiskonna kujunemisele, kus inimesed tunnevad end vabalt ja turvaliselt ning kogukonnad on turvalise elukeskkonna loomiseks võrgustunud, kus igaühe teadliku panuse ja kogukondliku koos tegutsemise kaudu on tagatud laiemalt ohtude ennetamine ning nutikas ja tulemuslik reageerimine õnnetustele, korrarikkumistele ja kuritegudele.

KOP_KYSK_LOGO

Lisa kommentaar