Hoiatused: 71`. Remi Oper (Lootos ) – 59`. Kevin Keek (Wolves II)

FC Lootos: 1/4-Remi Oper, 9-Reigo Käis, 26-Jürgen Juks (k), 31-Helander Vist, 98-Sander Sellis, 6-Carlos-Mathias Vaher (61`.25-Arned Parman), 89-Ranno Liivago (64`.69-Roomet Kõiv), 66-Sten-Markus Meekler, 8-Andre Kukk (74`.33-Villu-Damon Pentsa), 7-Priit Rahuelu, 17-Martin Adusoo
varus: 69-Roomet Kõiv, 25-Arned Parman, 33-Villu-Damon Pentsa
treener: Indrek Käo

Jõgeva FC Wolves II: 1-Brein Agur, 22-Timo Padar, 4-Kristo Päkko, 77-Rene-Hendrik Sirkas(65`.27-Ivo Piir), 13-Lauri Voojärv, 26-Denis Kazakov, 92-Kervin Kull, 29-Marek Reiman, 9-Kevin Keek, 75-Rene Poll (61`.45-Andreas Vilt), 73-Simmo Säärits (54`.12-Veiko Vassiljev)
varus: 27-Ivo Piir, 12-Veiko Vassiljev, 45-Andreas Vilt

Nädala keskel “Meeste tervisepäevast” osa võtnud ja sealt peaauhinnaks välja pandud SPA tuusikud võitnud meeskond oli täna hoos oma põhialal – jalgpalli mängimisel. Lootospargis võõrustati Jõgeva FC Wolves duublit, kellele kevadringis 1:2 alla tuli vanduda.
Täna meeskond karmi nimega vastaste ees aukartust ei tundnud ning kodumängule kogunenud ligi 30 pealtvaatajale korraldati tõeline väravasadu. Kuigi vastaste väravavaht pandi alates esimestest minutitest turmtule alla, tuli esimest väravat oodata 10 minutit. Ranno Liivagolt hea söödu saanud Martin Adusoo spurtis ennast Jõgeva kaitseliinist läbi, ning lõi nahkkera teravalt alla vasakusse nurka. Jõgeva just hakkas pealelöökide rahe all kohanema kui Andre Kukk tegi 32. minutil seisuks 2:0. Kümme minutit hiljem lõi värava ka Priit Rahuelu ning kui juba tundus, et sellel seisul minnakse ka vaheajale, eksis poolaja eelviimasel minutil palli püüdmisega Lootose väravat kaitsnud Remi Oper, lastes lihtsa palli enda selja taha. 3:1 ja vaheaeg.

Teist poolaega alustati sarnaselt esimesega. Viis minutit sätiti sihikut ning siis hakkas tulema. Järgneva 20 minuti jooksul pidid vastased palli väravast korjama koguni viiel korral. Autoriks Lootose poolelt kõikidel kordadel Martin Adusoo.16-M.Adusoo Vastased tegid kaks vahetust. Seisul 6:1 tegi kodumeeskond esimese vahetuse. Lahkus Carlos-Mathias Vaher ja mängu tuli Arned Parman. Kolm minutit hiljem tegi treener Käo ka ühe sunnitud vahetuse, vigastada saanud Ranno Liivagot asendas Roomet Kõiv, kes siirdus väravapostide vahele. Seni puurisuul olnud Remi Oper tõmbas kindad käest ja asus platsile vasakule äärekaitsesse. Mängupilt oluliselt ei muutunud, Lootos ründas ja Jõgeva proovis nõelata kontratega. Seisul 8:1 tegi Lootos veel ühe vahetuse. Andre Kukk välja, Villu-Damon Pentsa sisse. Vastased tunnetasid nooremate meeste saabumise ära, ning kahel korral suutsid palli ka Lootose võrku toimetada. Lõppseisu see siiski ei muutnud ning Lootos võttis suure 8:3 võidu.

Järgmine mäng ootab meeskonda vähem kui nädala pärast. 23.septembril mängitakse hooaja viimases välismängus võõrsil Pärnu FCP vastu. Liigatabeli mõttes midagi olulist muutumas ei ole. Lootos lõpetab selle pettumust valmistanud ja ebaõnne täis hooaja tabeli keskel.