Täna sulgus mängijate suvine üleminekuaken, mille käigus vahetasid klubisid mitmed mängijad. Lootose naiskond täienes kahe mängija võrra.
Allegrodega liitusid Lisanne Tamm (24) ja Sandra Vaher (17).

LisanneTamm
Naiskonnaga taasliitunud Lisanne Tamm mängis allegrode eest Meistriliigas hooaegadel 2009-2013 kokku 39 kohtumist, milles lõi ka kaks väravat. 2010-11 osales duubelnaiskonnas kokku 29 kohtumises , lüües 6 väravat.  Klubi kõigi aegade väravalööjate edetabelis asub Lisanne 13.kohal Grete Kolbakovi (12) järel ja Kirta Talgre (8) ees. Viimased viis aastat on Lisanne pühendanud õpingutele Tartu Ülikoolis, mille selle aastal ka lõpetas. Jalgpallioskusi hoidis ta samal ajal FC Otepää Rahvaliiga naiskonda esindades.

SandraVaher
Sandra Vaher mängis möödnud hooajal kolm kohtumist Noortekoondise võistkonna eest, lüües värava ka 2:1 võidumängus Tartu tammeka vastu. Tüdrukute U17 liigas lõi ta Suure-Jaani Unitedi eest 14 kohtumises ühtekokku 13 väravat. Koduklubiks Põltsamaa SK Motiiv.

Peatreener Kaido Kukli . ” Lisannega on meil mängimisest olnud varemgi juttu, aga asjaolud ei olnud siiani kokku langenud. Nüüd  siis lõpuks õnnestus. Keskväljale saime igal juhul väga hea ja kogenud mängija näol vajalikku täienduse. Sandrat mäletan mängust Noortekoondise vastu. Tegemist on kiire ründajaga, kes kindlasti lisab meile ette poole teravust ja leiab loodetavasti peagi hea klapi Kärt Hüdsiga.”

Lisanne särginumbriks on 6 ja Sandral 13.
Soovime uutele mängijatele sportlikku õnne ja kiiret sisseelamist naiskonda !

Lisa kommentaar