Klubi  naiskond on suvise mängupausi ajal täiendanud oma ridasid uute mängijatega. Võistkonnaga on taasliitunud Mari Abel, kes vahepealsetel aastatel kandis Tallinna FC Levadia ja JK Tallinna Kalevi värve. Klubi kodulehele andis Mari ka lühikese intervjuu.

Lootos: Oled mõne aja jalgpallist eemal olnud. Millega oled vahepeal tegelenud ?
Mari: Olen tõesti viimased aastad atiivsemast sporditegemisest eemal olnud – magistriõpingud, töö kehalise kasvatuse õpetajana. Lisaks olen nüüd ka värske emme ja kodus on kasvamas väike põnn – Lily.
Lootos: Kuidas on olla tagasi kasvatajaklubi juures ? Mis muutused silma jäävad?
Mari: Põlva Lootosel on alati olnud koht minu südames ning nüüd kodulinnas taas palliplatsile astuda on põnev ja väljakutsuv. Muutunud on palju -mina ise, võistkond-mängijad. Ootan põnevusega mis saama hakkab. 
Lootos: Mis sihid / eesmärgid veel jalgpallis on?
Mari: Sihiks on jalgpalli nautida! Teha taaskord seda, mida olen pikki aastaid armastanud.

Lootos: Kuidas hindad naistejalgpalli üldist taset Eestis (maailmas)

Mari: Naiste jalka tase on ikka muutunud palju, populaarsus on kasvanud ning ka tingimused on paremad. On vinge näha kuidas uus põlvkond peale kasvab, sära ja rõõmu noorte tüdrukute näos.
Lootos: Kas jalgpalli EM-i vaatad? Kellele pöialt hoiad ? Kes tuleb Euroopa meistriks ?
Mari: Viimastel aastatel on maaima naistejalgpalli jälgimine jäänud pigem tagaplaanile. Päialt aga hoiaks vanadele lemmikutele, Rootsile ja Hollandile !
Lootos soovib Marile sära silmadesse ja edu mängudes !

Lisa kommentaar