FC Lootos: Karina Piirimaa, Ketlin Pindis, Elina Kahar, Karmen Piirimaa, Mairit Laanesaar, Kaisa Liina Keps, Ave-Lii Laas, Kristin Kukli, Ita Lillo, Kärt Hüdsi
treener: Kaido Kukli

JK Vaprus: Virula, Viidebaum, Leheroo (57`Vespere), Kholod(67`.Ratas), Pert, Bessmertnõi(76`.Järve), Mirjam, Bannikova, Dervojed, Õismets, Israel
varus: Järve, Ratas, Vespere
treener: Anstassija Grazyna-Sherbachenija

Suvepuhkuselt naasnud naiskond mängis kesknädalal Pärnu Vaprusega kevadringist edasi lükatud kohtumise. Lootospargis toimunud mängu asusid vastased veerandtunni möödudes juhima. Vapruse värava lõi välismaalt Eestisse naasnud Gerli Israel. Viis minutit hiljem duubeldas Jane Mirjam seisu ning enne pooltunni täitumist saatis Kristina Bannikova allegrode võrku kolmandagi palli. Mitu head võimalust raisanud kodunaiskond väravani ei jõudnud ja poolajale siirduti vastaste kolmeväravalisel eduseisul.

Teist poolaega alustasid võistkonnad samdes koosseisudes. Allegrod kümnekesi, kuna vigastused ja välislähetused ei võimaldanud täiskoosseisu kokku saada. Mängupildist see väga välja ei paistnud, ainult olukordade lõpetamisel paistis silma, et mängupraktikat oleks rohkem tarvis. Vaprus tegi esimese vahetuse 57.minutil. Leheroo asemel pääses väljakule Vespere. 66.minutil lõi oma teise värava Mirjam ja minut hiljem tegi Vaprus teise vahetuse. Kholod välja, Ratas sisse.Kolmanda vahetuse tegid külalised veerand tundi enne kohtumise lõppu. Võistkonna veterani Bessmertnõi asemel sai platsile teine Järve.  Karina-Mirtel Dervojedi värav 75.minutil vormistas  lõppseisuks 0:5.

Naiskonan järgmiseks vastaseks on piirkonnarivaal Tammeka, kellega mängitakse 24.juulil Sepa jalgpallikeskuses toimuval Soccerneti telemängul.