Kohtla-Järve JK Järve – Põlva FC Lootos II

2:0 72`.

JK Järve:

FC Lootos II : 38-Maarja Punak (vv), 2-Margot Ansberg, 23-Marika Samulin, 18-Kätlin Vassil, 14-Lisethe Lanno, 17-Marianne Veberson, 3-Hanna Parv, 43-Indra-Liz Nemvalts, 20-Deivi Tuusis,  30-Katrin Õun, 6-Annika Aust

Treener: Indrek Käo

Naiskond kohtus Ahtmes tabelis viimast kohta hoidnud Kohtla-Järve JK Järvega. Võrreldes eelmise kohtumisega oli koosseis ligi kolmandiku võrra teine, nagu ka harjumatu kunstmuruväljak. Poolaja algusminutid kuulusid Lootosele ja mitmel korral oldi lähedal skoori avamisele, aga edutult. Poolaja lõpu eel lõid vastased värava olukorrast kus kohtunik andis vabalöögi 30 meetrilt kui oli ise ette jäänud kaitsja puhtakslöödud pallile. Markerrimisel ei oldud hoolikad ja poolajale siirduti vastaste 1:0 eduseisus. Teisel poolajal oli domineerivamaks pooleks Järve ning lõi vabalöögi järgsest olukorrast ka teise värava.

Järgmine kohtumine ootab naiskonda 13.augustil kui kell 19 võõrustatake Tilsi staadionil karikamängus Paidet.