Naiste Meistriliiga XII voor

3.august, kell 14, Tilsi staadion.

Põlva FC Lootos – Saku Sporting

1 : 4 (0:2)

Kohtunik: Anni Rahula, abikohtunikud: Rünno Mahl ja Mirko Nõmmsalu

Väravad:
0:1 17`.Lizette Tarlap
0:2 27`.Elisabet Pedak
0:3 76`.Katriin Saulus (penalti)
1:3 84`.Kristin Kukli
1:4 90+2`.Katriin Saulus

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa(vv), 12-Keitlyn Metsmaa, 15-Astrid Erik(70`.18-Kätlin Vassil), 9-Karmen Piirimaa, 25-Getter Lepp, 11-Anette-Laureen Linnuste, 8-Ita Lillo, 20-Kristin Kukli, 7-Ave-Lii Laas(k), 23-Indra-Liz Nemvalts, 6-Sandra London(70`.24-Katariina Kinnunen)
varus: 18-Kätlin Vassil, 24-Katariina Kinnunen, 5-Sandra Haidak.
Treener: Kaido Kukli, füsioterapeut Kärt Satsi.

Saku Sporting: 10-Katriin Saulus, 7-Liisa-Lii Tamme, 16-Riin Satsi, 18-Katariina Vardja, 22-Laura Susanna Lätte (59`.17-Säde Järvekülg), 6-Elisabet Pedak(k), 4-Grete Daut, 50-Kaire Palmaru(85`.47-Kätlin Jeedas), 11-Annabel Jäär(75`.29-Paula Maria Mengel), 24-Lizette Tarlap (59`.9-Eva-Maria Kriisa), 23-Hanna-Lisa Kuslap (65`.19-Linette Listmann)
varus: 29-Paula Maria Mengel, 19-Linette Listmann, 9-Eva-Maria Kriisa, 8-Kristiina Mihhailova, 47-Kätlin Jeedas, 17-Säde Järvekülg, 26-Triin Satsi
Peatreener: Jan Harend, treener: Carl Kalju, füsioterapeut: Oleg Krönström

Nädala jooksul tuleb naiskonnal kahel korral kohtuda Saku Sportinguga. Laupäeval jagatakse Tilsi staadionil Meistriliiga punkte, nädala pärast Sakus, mängitakse karikamäng. Kohtumisest pidi ülekoormusest tingitud vigastuse tõttu eemale jääma naiskonna ründaja Kärt Hüdsi.

Kohtumise algus oli tasavägine, kuid külalised suutsid ennast paremini käima saada ning 17 minutil asusid kohtumist ka juhtima. Lootose kaitseliin oli väga pehmete jalgadega ja värav oli õhus ammu enne. Kümme minutit hiljem suurendas Sporting edunumbreid 2:0 peale.

Teisel poolajal lõid külalised veel kaks väravat, ühe neist penaltist. Ja kuigi nende vahele mahtus Kristin Kukli poolt 84.minutil löödud auvärav, viisid võidu ja kolm punkti mängust siiski kaasa Sportingu mängijad.

enne mängu …

Lootose peatreener Kaido-Meinhard Kukli: „Saku peaks arvatavalt meist parem olema. Koduväljakul tahaks ikka nõelata, kuna ka kevadel Sakus mängides polnud meil kõige parem koosseis.”

Ründaja Sandra London: „Saku Sportinguga tuleb selline lahing, kus ei ole meil kerge ja kindlasti ei tee ka meie nende elu kergeks. Proovime kindlasti punkte napsata sellest mängust. Me oleme valmis minema, mängima ja võitma.”

Sportingu peatreener Jan Harend: „Ootan Põlvaga mängimist väga, nad on sel hooajal häid tulemusi näidanud ning seetõttu on oodata põnevat mängu. Ettavalmistuses läheneme sellele mängule veidi teistmoodi ning loodame, et see kajastub ka mängupildis.”

Kaitsja Lizette Tarlap: „Oleme peale pausi hea hoo sisse saanud ning usun, et ka laupäeval ootab meid ees hea lahing. Eelmine mäng Põlva vastu näitas, et suudame väravaid lüüa küll ja loodetavasti jätkame seda ka tuleval nädalavahetusel.”

Lisa kommentaar