Kohtunik: Kristjan Kattus,   abikohtunikud: Karl Erik Valdisoo, Andre Ivanov.

FC Lootos: 1-Lumi, 15-Aiki Suits, 9-Karmen Piirimaa, 14-Lisethe Lanno, 21-Kati-Karoli Silla, 12-Keilyn Metsmaa, 7-Ave-Lii Laas, 20-Kristin Kukli, 11-Anette Laureen Linnuste, 23-Indra-Liz Nemvalts, 8-Ita Lillo (78`.17-Marianne Veberson)
Treener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterapeudid: Margret Help, Kärt Satsi.

Nõmme Kalju FC : Loime, Susi, Järvet, Pruuli, Melis, Staalfeldt, Smirnova, Juurik, Semjonova (46`.Truusa), Sabbal, Ots
varus: Truusa, Porila
Treener: Jaanika Küttim

Naiskond mängis põhiturniiri eelviimase kohtumise. Lootospargis võõrustati Nõmme Kalju FC võistkonda. Eelmine, Hiiu staadionil mängitud, kohtumine õnnestus Helene Lumi väravast võita 1:0. Täna oli võistkonnal mitmeid probleeme seoses koosseisuga ja Helene Lumil tuli kätte tõmmata hoopis väravavahikindad. Etteöeldud, siis väga palju tööd täna nendega teha ka ei tulnud.

Ave-Lii Laas viis üks-üks läbimurdest allegrod 10.minutil kohtumist juhtima. Kristin Kukli tegi Ave-Lii söödust pooltunni möödudes seisuks 2:0. Teisel poolajal olid allegrod veel korra täpsed kui Indra-Liz Nemvaltsi söödu lõi viie kasti joonelt võrku Ita Lillo. Tulemusega 3:0 kirjutati tabelisse kolm punkti juurde ja liigatabelis tõusti taas viiendale reale, kahe punktiga mööda JK Tulevik/Suure-Jaani Unitedist, kes täna kaotas FC Forale 1:6. Saku võitis 7:1 Tammeka ja Kalev 3:2 Vapruse.

Järgmine kohtumine seisab allegrodel ees 13.septembril kui Tamme staadionil mängitakse kohaliku Tammeka vastu Roosa jalgpallipäeva raames.

enne mängu …

• Kaido Kukli: Mängus ikkagi meile tähtsad punktid, aga mängimine ise on kõige tähtsam.
  • Anette Laureen Linnuste: Kindlasti tuleb põnev mäng. Proovime naiskonnaga head koostööd teha ja tekkinud võimalused ära realiseerida.
  • Getulio Fredo: Olgugi, et see on raske mäng nagu teised, jätkame sama plaaniga, mis on kolme punkti koju viimine!

• Heidi Melis: Põlva vastu on tulemas väga võitluslik ja tasavägine mäng. Tahame tuua oma esimesed punktid koju.