Kohtunik: Andres Bõkarev , abikohtunikud  : Stella Reinumägi, Vadim Lebezov

hoiatused:  – 38`.Jane Mirjam,  61`.Marve Bessmertnõi, 90+4`. Merle Viidebaum, 90+5`.Jaanika Järve (kõik Ühendnaiskond)

FC Lootos: 1-Mairit Laanesaar(vv), 3-Elina Kahar, 7-Ave-Lii Laas(k), 8-Ita Lillo(80`.25-Ragne Gromov), 10-Kärt Hüdsi(80`.15-Mari Abel), 11-Kristel Saadik, 14-Isabel Huma, 20-Kristin Kukli, 32-Ketlin Pindis(90+2`.21-Karina Piirimaa), 33-MarieRahel Lail, 99-Wanda Prost
varus: 21-Karina Piirimaa, 15-Mari Abel, 25-Ragne Gromov
Peatreenerid: Kaido Kukli, Indrek Käo, füsioterapeut: Veronica Oidingu

Ühendnaiskond: Lelov(vv), Viidebaum, Jürman, Joandi, Leheroo, Ojala, Bessmertnõi(k), Jürgens, Mirjam, Põldur, Joandi
Varus: Järve(vv), Üpraus, Rosme, Jürgenson, Linder, Dervojed
Peatreener: Kevin Paavo, väravavahtide treener: Ruslan Mironov, füsioterapeut: Leila Ilisson

Naiskond naasis U17 EM finaalturniiri järgselt pausilt, võõrustades kodumängus Pärnu JK Vapruse ja Viljandi JK Tuleviku ühendnaiskonda. Vigastuste ja haigestumiste tõttu oli koduvõistkona pink täna hõredavõitu, küll oli kõrgel allgrode motivatsioon punktiarve avamiseks. Kohtumise avaminutitest alates suudeti vastane korraliku pressi alla saada ja mitmeid ohtlikke võimalusi luua. Avaväravat tuli siiski oodata enam kui pool tundi. Kapten Ave- Lii Laas andis 33.minutil  keskjoone ja küljejoone ristumise lähistelt kaarpalli trahvikasti, kus Kärt Hüdsi, edestades väravavaht Lelovit, lükkas palli väravasse 1:0 ! 42.minutil andis Kärt hea söödu liinist läbi jooksnud Isabel Humale, kes realiseeris külmavereliselt 2:0 ! Sellel seisul siirduti poolajapausile.

Teine poolaeg algas sarnaselt esimesega. Lootos ründas ja ühendnaiskond oli ohtlik kontrarünnakutes. 58.minutil tegid vastased esimese vahetuse. Üsna süütus olukorras sai vigastada väravavaht Lelov, kelle asemel asus postide vahele veteran Järve. 61.minutil sai Huma vastu tehtud üsna jõhkra vea eest hoiatuse Marve Bessmertnõi. 81`.minutil tegi topeltvahetuse Lootos. Hüdsi ja Lillo välja, Ragne Gromov ja Mari Abel sisse. Vastased üritasid meeleheitlikult väravat ja vaikselt kaldus initsiatiiv nendele. 89.minutil vahetus Ühendnaiskonnas Jürmann ja Põldur välja, Jürgeson , Roosme sisse. Teisel üleminutil tegi kolmanda vahetuse ka kodunaiskond . Pindis välja, Karina Piirimaa sisse. Minut hiljem eksis Lootose kaitseliin ja vastased teenisid penalti, mille Jane Mirjam kõmmutas kõrgelt üle värava. Neljandal üleminutil mängis määruste vastaselt Merle Viidebaum, kes tõmbas jalust kapten Laasi. Ave -Lii antud karistuslöögi rammis minut hiljem peaga väravasse Marie Rahel Lail, kelle jaosk oli see esimeseks tabamuseks allegrode eest ja üldse Meistriigas. Peale lahtimängu kõlas ka lõpuvile kohtunik Bõkarevilt ja allegrod olid tabelisse teeninud esimesed kolm punkti.

Enne mängu …

Kaido-Meinhard Kukli (peatreener) –„Peaks tulema võrdsete võimalustega mäng. Meie eesmärgiks on avada puntiarve“..“

Wanda Prost (kaitsja) – „ Laupäeval on tulemas väga tähtis ja raske mäng. Sisu meil  on ja tuleb pea mängu lõpuni selge hoida. Nii tuleb ka edu ! “

Lootose järgmine mäng on 9.juunil kell 19, Sepa jalgpallikeskuses JK Tammeka vastu.