Abikohtunikud: Madis Pajula, Andrei Saveljev

2:2 77`.Eret Elen Viidakas

JK Tallinna Kalev:

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 4-Merili Tamm, 5- Keidi Käis, 25-Getter Lepp, 15-Astrid Erik, 24-Katariina Kinnunen (84`.Keitlyn Metsmaa), 10-Liisi Anete Mark, 20-Kristin Kukli, 11-Kristel Kotkas, 7-Ave-Lii Laas, 13-Hanna Rästa

varus: 8-Johanna Luik, 12-Keitlyn Metsmaa, 29-Keiju Planken

Naiskond mängis Meistriliiga hooaja viimases kohtumises 2:2 viiki Tallinna Kaleviga. Kõikides eelnevates kohtumistes olid kalevlannad allegrod jätnud punktideta, siis täna see nii ei läinud. Lootose poolelt jäid kohtumisest eemale kolm põhikosseisu mängijat, mis pani võistkonna treeneri Kaido Kukli üsna raske ülesande ette. Kuigi kodunaiskond asus veerand tunni järel kohtumist Maria Orava väravast 1:0 juhtima, mängisid allegrod isukalt ning vahetult poolaja eel viigistas Hanna Rästa seisu. Ave-Lii Laasilt läbijooksu peale hea söödu saanud nooruke ründaja näitas oma häid tehnilisi oskusi, ega jätnud üks-üks olukorras väravavahile mingit võimalust.

Teisel poolajal, kui mängitud sai tund,  asusid allegrod kohtumist 2:1 juhtima. Väravavaht Karina Piirimaa pika lahtilöögi pikendas Ave-Lii Laas taas Hanna Rästale. Esimese pealelöögi tõrjus väravaht ja teise kaitsja, kuid kolmanda lõi Hanna siiski võrku. Kolmes võidupunktis oldi kinni veel kümmekond minutit enne kohtumise lõppu. 77.minutil ei saadud pidama vastaste ründajat Eren Eret Viidakat, kes individuaalse meisterlikkusega läbi kaitseliini murdis ja palli üsna terava nurga alt Karina Piirimaa selja taha lõi.

Tuemus 2:2 tähendas, et naiskond kogus hooaja lõpetuseks ümmargused 20 punkti. Sellest pooled viimases kuues mängus. Et Tartu Tammeka alistas 2:1 Noortekoondise ja kogus punkti rohkem tähendab, et tüdrukutel tuleb ennast veel kokku võtta kaheks mänguks. 28.oktoobril võõrsil ja 4.novembril kodus kohtutakse Esiliigas teise iseseisva klubina üleminekumängudele jõudnud Nõmme Kaljuga naiskonnaga.