Naiskond mängis pühapäeval Esiliiga finaalturniiri esimese ringi viimase mängu Kohtla-Järvel sealse JK Järve vastu ning võitis kohtumise suurelt 8:0. Poolaja vileks juhtisid allegrod Kristel Kotkase ja Kristin Kukli väravatest 4:0. Lootos poolajal vahetas. Karina Piirimaa asemel tuli väljakule Johanna Luik ja teist poolaega alustati sealt kus esimene pooleli jäi. Esmalt vormistas Kristel enda nimele kübaratriki, seejärel lõi kaks väravat Ave-Lii Laas. Taas tehti vahetusi. Katrin Piirimaa ja Merili Tamme asemel sekkusid mängu Getter Lepp ja Kris-Ly Kannik. Kohtumisele pani punkti Sandra Londoni tabamus kolm minutit enne kohtumise lõppu.

Naiskond mängis koosseisus: Hanna Lattik, Karina Piirimaa, Katrin Piirimaa, Merili Tamm, Keidi Käis, Kirta Talgre, Kristin Kukli, Kristel Kotkas, Ave-Lii Laas, Liisi-Anete Mark, Sandra London.

Varus: Johanna Luik, Getter Lepp, Kris-Ly Kannik