Eesti Jalgpalli Liidu poolt U11 tüdrukutele kavandatud III miniturniir toimus seekord Raplas. Kohaliku Ühisgümnaasiumi murul mängitud turniiril osalesid viis võistkonda. Lisaks FC Lootosele võtsid osa Viimsi MRJK, Rakvere Tarvas, Tallinna JK Legion ja Raplamaa JK. Neist kahe viimasega kohtusid allegrod esimest korda.

Avamängu vastaseks oli Legion. Ühe “kingituse” ja kahe kauglöögist saadud väravaga võtsid 3:0 võidu tallinna tüdrukud. Teises mängus Rakvere Tarvasega tabas staadionit paduvihm, mis aga mõjus meie tüdrukutele paremini. 7:0 võidumängus lõid Mae Lillo ja Hanna-Lisete Sellis kumbki kolm väravat ning Mirtel Must ühe. Kolmandas mängus oli vastaseks väga tugev MRJK, kes meid eelmisel korral suurelt võitis. Seekord oli mäng hulga võrdsem ja vastased said minimaalse 1:0 võidu. Viimases kohtumises oli vastas korraldate võistkond. Väravad lõid Mae Lillo ja Katariina Laas esimesel poolajal ning Mae 2x teisel poolajal. Mäng võideti kokkuvõttes 4:0.

3.08 004

Tüdrukute U11 klassi viimane osaturniir toimub 24.septembril Tartus, Sepa jalgpallikeskuses. Osalevad võistkonnad: Tartu JK Tammeka, Põlva FC Lootos, Tallinna FC Flora, Tallinna JK Legion, Viimsi MRJK