Klubi naiskond võõrustas kolmapäeval Lootospargis naiste karikavõistluste 1/16 finaalis pealinnast kohale sõitnud FC ERR naiskonda.

Sandra London avas skoori 18 minutil ning kümme minutit hiljem duubeldas Ave-Lii Laas skoori. Viis minutit enne poolajavilet realiseeris Kristin Kukli penalti ning seisul 3:0 siirduti vaheajale. Peale pausi jätkasid allegrod sealt kus pooleli jäädi, kuid väravaid ei lisandunud. 75 minutil tehti esimene vahetus, Kristin Kukli asemel tuli platsile Kris-Ly Kannik. Kaks minutit hiljem lõi Sandra London oma teise värava. 81. minutil tegi kodunaiskond ka teise vahetuse asendades Katariina Kinnuneni  Getter Lepaga. Mängu viimasel minutil vormistas kohtumise lõppseisuks 5:0  Astrid Erik.

Naiskond mängis koosseisus: 1-Karina Piirimaa, 8-Johanna Luik, 31-Katrin Piirimaa, 4-Merili Tamm, 15-Astrid Erik,  2-Kirta Talgre, 10-Liisi-Anete Mark, 20-Kristin Kukli (75`. 16-Kris-Ly Kannik), 7-Ave-Lii Laas, 24-Katariina Kinnunen(81`. 25-Getter Lepp),  6-Sandra London. Treener Kaido Kukli

Kohtumise lõppedes tänati ka vastaseid ning väikese üllatusena anti tallinlannadele tagasiteele kaasa väike kingikarp, milles leidus nii söödavat kui joodavat , et tagasitee kiiremini mööduks .