28.oktoober kell 14.00, Sõle jalgpallihall

Nõmme Kalju FC  – FC Lootos

1 : 1 (0:0)

Kohtunik: Teet Allas
Abikohtunikud: Timo Sujev, Kristofer-Magnus Rosen
Paealtvaatajad: 46

väravad:
0:1 74`. (ov) Elisabeth Linde
1:1 77`. Jessika Uleksin

Hoiatused: 27`.Laura Jaansen (Nõmme Kalju FC)

Nõmme Kalju FC : 1-Jonna Soomets, 10-Laura Jaansen, 15-Elisabeth Linde, 3-Mari Teppan, 7-Sarah Brigitta Praun, 16-Elisabeth Järva, 33-Kristiina Heinvars (30`. 91-Tiiu Mirjam Tuimann), 77-Elisabeth Elštein, 18-Carmen Elisabeth Loime, 22-Jessika Uleksin, 71-Karina Domanova (41`. 75-Karolin Kormik)
varus: 29-Elis Gloria Orutar, 75-Karolin Kormik, 91-Tiiu Mirjam Tuimann
Treener: Fredo Getulio Aurelio

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 31-Katrin Piirimaa, 4-Merili Tamm, 5-Keidi Käis, 25-Getter Lepp, 15-Astrid Erik, 12-Keitlyn Metsmaa(41`.28-Keiju Planken),  20-Kristin Kukli, 11-Kristel Kotkas, 7-Ave-Lii Laas, 6-Sandra London
varus: 8-Johanna Luik, 28-Keiju Planken

Treener Kaido Kukli, füsioterapeut Kärt Satsi, esindaja Riina Rinne

Naiskond mängis laupäeval esimese, Meistriliiga kahest, üleminekumängust. Avamäng oli halbade ilmastikuolude tõttu  Hiiu staadionilt üle viidud Sõle tn. jalgpallihalli. Allegrodel jäid erinevatel põhjustel mängust eemale Liisi-Anet Mark, Kirta Talgre ja Katariina Kinnunen. See pani peatreener Kaido Kukli keerulisse olukorda ning algkoosseisus tuli platsile saata noored Getter Lepp ja Keitlyn Metsmaa, kes oma ülesannetega korralikult hakkama said. Nõmme Kalju alustas väga kõrge tempoga, lisaks tuli allegrodel mängida vähemuses kuna Kristin Kukli pidi vigastuse ravitsemise tõttu esimesed 20 minutit mängu platsi kõrvalt vaatama. Sellest hoolimata avanes Sandra Londonil võimalus naiskond juhtima viia, kuid palli tühja võrku saata ei õnnestunud. Vastaste ohtlikumateks momentideks jäi kaks pealelööki, mis aga raami ei jõudnud.  Poolaja lõpu eel oli treener Kukli sunnitud tegema vahetuse ja Keitlyn Metsmaa asemel sai platsile Keiju Planken.

Teist poolaega alustas Lootos teravamalt ning oli näha, et Sõle halliga on kohanetud. Väravavõimalusi tekkis, kuid olulised sündmused hakkasid arenema siiski veerand tundi enne kohtumise lõppu. Lootos teenis karistuslöögi ja kuigi väravavaht selle tõrjus oli esimesena jaol Kristin Kukli, kelle pealelöögist palli nõmmekat tabas ja sealt rikošeti ja omaväravana ka võrku lendas. Paraku jäi rõõm üürikeseks, kuna mõned minutit hiljem vastased nurgalöögist viigistasid. Kohtumise lisaminutitel oli Ave-Lii Laasil võimalus kolm võidupunkti Põlvasse tuua, kuid värava esises saginas lendas pall üle värava.

Korduskohtumine leiab aset juba eeloleval laupäeval kui kell 13 algavas mängus võõrustatakse Nõmme Kaljut Lootospargis.

 

 

Lisa kommentaar