Laupäeval, 28. oktoobril toimub esimene naiste Meistriliiga üleminekumäng, päev hiljem pannakse pall mängu ka Esiliiga üleminekukohtumises.

Esimene mäng Meistriliiga koha teenimiseks peetakse Hiiu kunstmurustaadionil, kui Esiliiga põhihooajal neljanda koha teeninud Nõmme Kalju võõrustab Meistriliigas seitsmenda koha saavutanud Põlva Lootost.

Nõmme Kalju FC – Põlva FC Lootos

28. oktoobril kell 13.00 Hiiu kunstmurustaadionil (Pidu 11)

Omavahel kohtusid naiskonnad viimati aasta tagasi, kui oktoobris mindi vastamisi karikavõistluste 1/8-finaalis. Tolles mängus võttis toona Esiliigas mänginud Põlva 4:1 võidu Meistriliigas pallinud Kalju üle. Võrreldes aastataguse ajaga, on tunduvalt muutunud Kalju koosseis, Lootose oma jäänud suuresti samaks. Mõlemad naiskonnad lähevad, aga kindlasti mängule vastu positiivse meelestatusega.

Kalju peatreener Getulio Aurelio Fredo: „Sel laupäeval mängib meie noor naiskond Põlva Lootose vastu esimese üleminekumängu. Põlva naiskonna puhul on samuti tegemist noore tiimiga, kellel meistriliiga hooaeg selja taga. Meie tüdrukud on väga enesekindlad ning meil kõigil on laupäevase mängutulemuse osas positiivsed ootused.”

Mängija Karina Domanova: „Laupäeval ootab meid ees raske, kuid võidetav mäng Põlva naiskonna vastu. Põlva naised on osavad ning näidanud häid tulemusi. Meie tuleme ja näitame, milleks on võimelised meie noored naised ning tahame mängida ilusat mängu ja kõndida väljakult ära võitjatena.”

Lootose peatreener Kaido Kukli: „Peaks tulema võrdne mäng, aga proovime Kaljust ikka paremad olla. Pole Kaljuga ammu mänginud. Loodan normaalset ilma ja ilusat jalgpalli.”

Mängija Liisi Anete Mark: „Kindlasti läheme endast maksimumi andma ning üritame ära kasutada enda tugevaid külgi ja parandada nõrgemaid. Usun, et tuleb üpriski tugev ja huvitav mäng.”

Mängu vilistab Teet Allas, abikohtunikud on Timo Sujev ja Christopher-Magnus Rosen

Lisa kommentaar