Kohtunik: Luisa Klaar, abikohtunikud: Terke Kram ja Merilin Renser

Saku Sporting: 10-Katriin Saulus, 7-Liisa-Lii Tamme(75`.47-Kätlin Jeedas), 16-Riin Satsi, 18-Katariina Vardja, 7-Säde Järvekülg (82`. 9-Eva-Maria Kriisa), 6-Elisabet Pedak(k), 19-Linette Listmann, 4-Grete Daut, 29-Paula Maria Mengel, 24-Lizette Tarlap (79`.26-Triin Satsi), 23-Hanna-Lisa Kuslap
varus: 22-Laura Susanna Lätte, 11-Annabel Jäär, 9-Eva-Maria Kriisa, 8-Kristiina Mihhailova, 47-Kätlin Jeedas, 26-Triin Satsi, 21-Anett Aedla
Peatreener: Jan Harend, treener: Carl Kalju, füsioterapeut: Oleg Krönström

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa(vv), 12-Keitlyn Metsmaa, 18-Kätlin Vassil, 9-Karmen Piirimaa, 25-Getter Lepp, 11-Anette-Laureen Linnuste, 8-Ita Lillo, 20-Kristin Kukli, 7-Ave-Lii Laas(k), 23-Indra-Liz Nemvalts, Kärt Hüdsi (88`.24-Katariina Kinnunen)
varus: 24-Katariina Kinnunen
Treener: Kaido Kukli, füsioterapeut Kärt Satsi.

Naiskond mängis täna Saku “hiigelväljakul” kohaliku Sportinguga naiste karikavõistlustel 1/16 finaali ja nagu eelnevas kahes tänavuses omavahelises kohtumises , tuli tänagi väljakult lahkuda kaotaja rollis. Kristin Kukli penalti viis Lootose kohtumise 7.minutil 1:0 juhtima ning poolajale siirduti allegrode eduseisul. Mängu viimasel pooltunnil lõi kodunaiskond oma võimalused väravateks ning sammus 2:1 võiduga 1/8 finaali.

Naiskonna järgmine kohtumine on juba laupäeval, kui Tilsis võõrustatakse Lõuna-Eesti derbys JK Tammeka naiskonda.