4 : 1 (2:1)

Kohtunik:

Kuusalu Kalev :

FC Lootos:  Markus Villako, Rasmus Mathias Mõttus, Maik Kolats, Jürgen Juks, Karol-Ari Krimses, Kevin Keret Ojaste, Stefan Ander Ploom, Tauri Kolk, Margus Ilves, Aleksandr Kuturin.

IV liiga põhihooaja viienda kohaga lõpetanud meeskond jätkas tänasest mängudega C grupi turniiril. Vastasteks liigast tuttav FC Kose II, Kuusalu Kalev ja Tallinna võistkonnad Wolves, Soccernet ja Jalgpallihaigla. Kõikide vastastega mängitakse korra kodus ja võõrsil.

Avamäng möödus nukra alatooniga. Esmalt tuli mängule välja sõita vaid kümnekesi. Mängiti 4-4-1 formatsiooniga. Mäng algus oli võrdne ja pigem oli Lootosel isegi paar paremat võimalust värava löömiseks. 15. min teeniti karistuslöök u 30 meetrilt ja Stefan-Ander Ploom lõi selle sisse lati alla. 21. minutil vastased said vasakult äärelt söödu anda värava all ja sealt löödi see ühe puutega sisse. Pärast viigi väravat läks mäng vastaste kätte ja paremaid võimalusi skoorimiseks oli mitmeid veel. 32. minutil lõi Kuusalu poolajaseisuks 2:1

Teisel poolajal mäng ei muutunud ja vastased lõid u 67. minutil värava ja neljanda juba täitsa mängu lõpus 88. minutil.
Kõik mängijad pingutasid, aga Lootose võistkonnas on mängijate taseme vahe päris erinev. Oli palju individuaalseid vigu ja ka võistkonna toimimine tervikuna ja liinide vahel polnud hea. Lõppkokkuvõttes täiesti võidetav mäng 11 mängija ja mõnede tugevamate mängijatega, kes mängult puudusid.