0 : 2 51`. Sandra London
0 : 3 54`. Astrid Erik
1 : 3 60`.
1 : 4 74`. Ave-Lii Laas

Nõmme Kalju FC : 1-Sanna Kruusmaa, 10-Laura Jaansen, 7-Sarah Brigitta Kasemaa, 15-Birjo Rasmussen, 2-Caroly Kaljumäe, 3-Cristina Kivisik, 20-Killu Raja, 33-Kristiina Heinvars (60`. 71-Karina Domanova), 17-Katariina Järve (79`. 16-Tiiu Mirjam Tuimann), 6-Anett Kadastu, 8-Maria Orav                                  varus: 75-Karolin Kormik, 16-Tiiu Mirjam Tuimann, 71-Karina Domanova

Naiskond mängis koosseisus: 1-Karina Piirimaa, 31-Katrin Piirimaa, 4-Merili Tamm, 5-Keidi Käis, 11-Kristel Kotkas, 2-Kirta Talgre, 10-Liisi-Anete Mark, 20-Kristin Kukli, 15-Astrid Erik, 6-Sandra London (87`.12-Keitlyn Metsmaa), 7-Ave-Lii Laas
varus: 8-Johanna Luik, 12-Keitlyn Metsmaa, 16-Kris-Ly Kannik

Klubi võistkondadest viimasena tõmbas hooajale joone alla naiskond, kes Eesti karikavõistluste 1/8 finaalis mängis täna võõrsil Nõmme Kalju FC naiskonnaga. Tänane kohtumine oli võistkondadele kolmandaks kokkusaamiseks karikasarjas. Kõik mängud on loosi tahtel sattunud Hiiu staadionile. Esimeses, 2014 aastal toimunud mängus, võtsid lisaaja väravast võidu nõmmekad. Aasta hiljem aga oli Raili Pärdi väravast 1:0 parem Lootos. Täna kohtuti siis peale kahe aastast pausi ning allegrod võtsid kindla 4:1 võidu edenedes kaheksandat korda viimase kümne aasta jooksul karikasarjas veerandfinaali.

Kohtumise avaväravat andis oodata enam kui 20 minutit. Siis andis Kristel Kotkas hea nurgalöögi. Trahvikastis hästi koha valinud Ave-Lii Laas lõi palli peaga kindlalt lati alla 1:0. Võimalusi oli veelgi, kuid sellel seisul mindi poolajale.
Kohe teise poolaja algusminutitel sai naiskond õiguse järjekordseks nurgalöögiks ning taaskord oli tsenderdajaks Kristel. Seekord sai pea vahele Astrid Erik. Väravavahi poolt tõrjutud palli lükkas võrku Sandra London. Kolmas värav läks aga Astridi enda kontole kui ta trahvikastist peale sai lüüa ning põhiväravavahi asemel varu kasutanud nõmmekad palli taas võrgust välja pidid võtma. 3:0 eduseis veidi uinutas ning ka vastastel oli võimalusi, millest ühe nad ka realiseerisid. Siiski oli täna Lootose väravat kaitsnud Karina Piirimaa kindel ning rohkem palle oma väravasse ei lasknud. Hoopis Lootos suurendas edunumbreid, kui veerand tundi enne lõpuvilet oma kümnendat karikamängu mänginud  Ave-Lii Laas ühe vastase teise järel “kohvile” võttis ja palli viie kasti servalt alla nurka lükkas. Värav oli talle kümnendaks tabamuseks karikasarjas. Enam, 13 on löönud vaid legendaarne Signy Aarna. Viis minutit enne lõppu tegi Lootos oma esimese vahetuse ja tublilt rüganud Sandra Londoni asemel sai väljakule Keitlyn Metsmaa. Treener Kukli plaanis veel kahte vahetust, aga kuna oli kella koju unustanud, siis lõpetas kohtuniku vile kohtumise enne kui vahetused toimuda said. Tänane kohtumine oli mitmele allegrole juubeli hõnguline. Klubi eest 20 karikamängu mängis Kirta Talgre, kümnenda Kristin Kukli, Ave-Lii Laas ja Liisi Anete Mark.

Karikavõistluste veerandfinaalides (mängitakse 2017 aastal) on koha taganud lisaks Pärnu JK ja Tartu JK Tammekale viis pealinna võistkonda –  FC Flora, FC Levadia, Tallinna Kalev, FC Flora II ja FC Ajax.