Alates novembrist on taas avatud Lootose koduleht.

1.jaanuaril klubi toetajate halvaks üllatuseks “hangunud” ja aastast 2001 tublilt teeninud kodulehe taastamise mõttetus sai selgeks kevadeks. Sellest momendist alates on klubi juhtkond ja lehe looja Innar Hunt kõvasti tööd teinud ning nüüd saab uue välimuse ja sisu saanud leht taas lugejaid rõõmustada.

Lehe menüüd on korrastatud ja kaasajastatud, siiski on jäänud ka traditsioonilised klubi turniirid Lootos CUP ja Lootosspring, millele turniirimoodulid alles valmivad. Lehtede kaudu registreerimine aga juba käib. Statistika ja ajaloo sõpradel on lehelt võimalik leida mitmeid huvitavaid fakte nii klubi võistkondade kui maakonna jalgpalli kohta. Nupu alt KLUBI leiab kõik kubi juhtimist, administreerimast ja ajalugu puudutava. MEESKOND ja NAISKOND  valikud sisaldavad rippmenüüsid meistri-ja karikavõistluste, aga ka duubelvõistkondade kohta. Rubriigi alt TURNIIRID leiab lisaks klubi poolt korraldatavatele võistlustele ka maakonna Meistri- ja karikavõistlused. Lisaks on lehel mitmeid pildigaleriisid, mis tutvustavad klubi ajalugu ja olulisemaid sündmusi.

Lehte on mugav sirvida nii arvutis kui ka nutitelefonides. Samuti saab otse lehelt külastada klubi FB ja Twitteri kontosid.

Meeldivat tutvumist lehega ja jälgige ikka värskeid uudiseid klubi kodulehelt.

koosseis

Lisa kommentaar