Kohtunik: Luisa Klaar, abikohtunikud: Helen Käosaar, William Vaask

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa(vv), 3-Elina Kahar, 6-Hanna Parv (86`.13-Helika Sikk), 7-Ave-Lii Laas(k), 8-Ita Lillo, 9-Karmen Piirimaa, 10-Kärt Hüdsi, 20-Kristin Kukli, 26-Kaisa Liina Keps, 31-Katrin Piirimaa, 32-Ketlin Pindis,
varus: 13-Helika Sikk, 19-Mairit Laanesaar

Treener: Kaido Kukli, füsioterapeut Veronica Oidingu.

Tammeka: 12-Hanna Pihu(vv), 2-Annegret Kala(80`.13-Carmen Tiivel), 5-Rahel Repkin(k), 7-Eva-Maria Niit, 9-Kirkeliis Lillemets, 10-Aleksandra Orlova, 15-Grete Kraus, 17-Kreete Õun, 18-Renate-Ly Mehevets, 19-Hanna Haljasorg(56`.16-Anna-Martha Reino), 33-Marie Kiivit (84`.3-Carmen Kaidi Jõeleht)
varus: 1-Lisette Teder(vv), 3-Carmen Kaidi Jõeleht, 13-Carmen Tiivel, 16-Anna-Martha Reino, 21-Carola Erik
Peatreener: Sirje Roops, treener: Kevin Grünvald, treener: Kaivo Sang, füsioterapeut: Hannagret Luks.

Naiskond võõrustas hooaja eelviimases derbymängus naaberlinlasi. Eesti naistejalgpalli kõige pikaajalisem derby kannab numbrit 40. Lootose poolkaitsja Kristin Kukli jaoks oli tegemist 200. mänguga naiskonna eest ja enne mängu algust andis klubi president Annika Aust klubi poolt Kristinile üle väikese meene (foto:Jagne Roodes)

Avapoolaeg kulges võrdsete võimaluste tähe all, siiski olid külaliste pealelöögid mõnevõrra ohtlikumad. Allegrod said Tammeka väravavahti testida paari karistuslöögiga. Viis minutit enne poolaja lõppu teenis Tammeka oma teise nurgalöögi ja väravaesisest saginast suutis nahkkera üle joone lükata eksallegro Renate-Ly Mehevets. Sellel seisul siirdusid võistkonnad ka poolajapausile.

Teise poolaja olulisema momendi eest hoolitses Kristin Kukli, kelle pealelöök tabas Tammeka värava põiklatti. Siiski kumbki võistkond skoori teha ei suutnud ja tulemusega 0:1 rändas 40. derby võit Tartusse.

Naiskonna järgmine mäng on kesknädalal, kui sõidetakse Sakusse, mängima Sportinguga.

Enne mängu:

Kaido Kukli: “Viimane kodumäng põhiturniiril, eks näis milliseks mäng kujuneb.”

Elina Kahar: “Tammekaga mängud on alati huvitavad. Viimases kohtumises jäime küll alla, aga nagu meie eelmisest mängust näha, oleme ka meie palju enamaks suutelised.”