Hoiatused: 67`.Markus Lina, 85`.Kert Preeden (mõlemad Lootos) – 90+2`.Tõnis Uiboupin, 90+5`.Gaspar Vainula (mõlemad Vastseliina)

FC Lootos: 1-Markus Villako, 2-Stefan Ander Ploom, 4-Kert Preeden, 10-Temari Nuuma, 13-Tambet Toim, 17-Marthin Vahtra, 21-Elon Holger Vaab(73`.11-Kevin Keret Ojaste), 23-Markus Lina, 26-Jürgen Juks(k), 29-Rasmus Mathias Mõttus, 77-Tauri Kolk.
varus: 11-Kevin Keret Ojaste, 14-Hisham Boulaasal, 31-Helander Vist, 76-Sten Mõtus,
treener: Avo Jakovits

FC Vastseliina: Kiš, Pild, Uiboupin, Liiv Vainula, Saarniit, Kikkas, Silm, Ojaperv, Nedo(24`.Raha), Juur.
varus: Raha

Meeskond võõrustas hooaja eelviimases kodumängus FC Vastseliina võistkonda, keda omavahelistes kohtumistes ei oldud suudetud võita viimased seitse aastat. Üheksast viimasest omavahelisest mängust kaheksa olid võitnud vastased. Septembri alguses tuli võõrsil tunnistada vastaste 4:0 paremust, seekord lõi kodumeeskond ise neli väravat. Tambet Toim avas 20 minutil skoori. Seitse minutit hiljem kasutasid vastased ära neile pakutud kingituse, viigistades mänguseisu. Poolajapausile siirdus kodumeeskond siiski 2:1 eduseisul. Garderoobivärava autoriks Markus Lina.

Teine poolaeg oli just alanud kui Marthin Vahtra suurendas eduseisu kaheväravaliseks. Ja enne tunni möödudes lõi Lina oma teise. Vastased slle plaaniga nõus ei olnud ning Vainula ja Saarniit vähendasid vahe minimaalseks. Viigini aga täna mäng ei jõudnud. Kohtumise üleminutitel teenisid Vastseliina mehed mitu kollast kaarti ja Lootos sai tabelisse kirja viienda võidu.

Järgmine kohtumine on 8.oktoobril. Sepa jalgpallikeskuses mängitakse kuuepunktilahing kohaliku Tammeka III vastu