väravad: 19`,74`,78`.Kikas, 30`,34`,64`,83`.Tuul
hoiatus: 40`.Kösler, 45`.Tobreluts,  84`.Roodes, 86`.Tuul, (kõik Lootos) – 13`,63`.Lakutsevitš, 57`Hordus, 74`.Horodynski (kõik Legion)

FC Lootos: 1-Kristofer Mandel, 18-Karl Kintsiraud (46`.5-Evert Roodes), 9-Ronald Kiidron, 30-Kerdo Roodes(k)(85`.28-Adham Rashad), 16-Tim-Samuel Hõbemägi (74`.10-Kristo Sirol), 36-Sten Hiir(65`.20-Valdur Veeroja), 17-Karel M.Kösler(44`.8-Martin Mäeots), 14-Ruudi Tobreluts(46`. 35-Virmo Vigel), 15-Kaspar Tühis (74`.11-Robin Kahre), 4-Adelhein Kikas, 3-Hendrik Tuul.
varus: 5-Evert Roodes, 8-Martin Mäeots, 10-Kristo Sirol, 11-Robin Kahre, 20-Valdur Veeroja, 28-Adham Rashad, 35-Virmo Vigel
Peatreener: Avo Jakovits, treener Indrek Käo

JK Legion: 18-Lakutsevitš(vv), 2-Horodynskyi(85`.31-Agafonov), 5-Hordus, 9-Polin, 10-Gorbatš, 11-Shvedov, 13-Golovatš, 14-Sukalo, 32-Sokolov, 98-Ganzhola(k), 99-Kolossov
varus: 7-Sosnovski, 31-Agafonov.
Treener: Denis Pankov

Klubi U16 noormeeste võistkond kohtus laupäeval, 4.mail, 3.vooru mängus Tallinna JK Legioni eakaaslastega. Mängu algus oli poistele vaevaline ja avaväravat tuli oodata üle veerandtunni, siis lükkas Adelhein Kikas tagumise posti kõrvalt võrku Karel-Mattias Kösleri tsenderduse 1:0. 30.minutil oli seis 2:0. Hendrik Tuul lõi viie kastist sisse Kikase söödu. Neli minutit hiljem oli seis 3:0, autor taas Tuul, kes virutas värava lakke Kikase pealelöögi. Poolaja lõpu eel tegi Lootos esimese vahetuse. Kollase kaardi teeninud Kösler välja, Martin Mäeots sisse. Hoiatuse teenis ka Tobreluts.

Poolajal tegi kodumeeskond topeltvahetuse. Tobreluts ja Kintsiraud jäid välja, Virmo Vigel ja Evert Roodes tulid sisse. Poolaja esimese viie minutiga jäeti realiseerimata viis kindlat väravavõimalust, siiski saadi keskväli oma kontrolli alla. 63`.minutil jäid vastased väljakule kümnekesi, teise kollase kaardi teenis Lakutsevitš. 64`minutil lõi oma kolmanda värava Tuul, seisuks 4:0. 65.minutil Lootose vahetus, Hiir välja Valdur Veeroja sisse. Lootos vahetas 74.minutil: Tühis ja Hõbemägi välja, Robin Kahre ja Kristo Sirol sisse. 74`.minutil lõi Kikas  5:0 ja   78`.minutil Kikas Kahre söödust 6:0. Punkti kohtumisele pani Tuul, lüües Vigeli söödust 83.minutil lõppseisuks 7:0. Lootoselt enne lõppu veel üks vahetus. Kapten Kerdo Roodese asemel sai platsile Adham Rashad.

Meeskonna järgmine mäng on alles  19.mail kui keskpäeval võetakse vastu FC Tallinn II.

12.mail toimuma ppidanud 4.vooru mäng rakvere Unitedi vastu on vastaste soovil edasi lükatud 11.august peale.