väravad:  31`, 38`.Tobreluts, 63`Karuse – 4`, 36`,41`,43`,62`,68`.69`.

FC Lootos: 1-Ingver(vv), 2-Hassan, 3-Paalman, 5-Kripson, 11-Parmask(vv), 12-Tobreluts, 14-Säinast, 24-Karuse, 25-Hüvato, 27-Jaaska, 38-Klaus, 69-Jõgeva
treener: Kaido Kukli

JK Tulevik: 29-Raev(vv), 7-Tepper, 8-Kaasla, 9-koov, 10-Hiob, 12-Alp. 13-Veinbeg(k), 14-markus, 15-Laaneman, 17-Kull, 21-Kurvits, 24-Kallas
treener: Antti Rosenberg

Klubi U13 noortevõistkond alustas kodumängudega laupäeval, 4.mail kui Lootospargis võeti vastu Viljandi JK Tuleviku kollane võistkond. Vigastuste tõttu mitme põhimängijata Lootose noored alustasid kohtumist aktiivselt ja esimese kolma minuti jooksul avanes mitu head võimalust väravaluku avamiseks. Nagu jalgpallis tavapäraks,  kehtib vana tõde”kuiei löö ise, lüüakse sulle” ja hoopis vastased avasid 4.minutil kontrarünnakust skoori. Poolajale viis Lukas Tobreluts meeskonnad viigiseisul, kui vahetult poolaja eel realiseeris Kristen Karuse söödu seisuks 1:1.

Teisest poolajast ei olnud möödunud minutitki kui vastased taasjuhtima asusid. Kaks minutit hiljem Tobreluts viigistas. Seejärel loovutati initsiatiiv ja vastased lõid seisuks 2:5. Kristen karuse vähendas 63`.minutil kaotusseisu kaheväravaliseks.  Kohtumise viimasel inutil lõid vastased veel kaks väravat, võites mängu suurelt 3:7.

Lootose järgmine mäng viib poisid Tõrvasse, kus 11.mail kell 11 mängitakse kohaliku jalgpalliklubi noorte vastu.