Kohtunik: Gabriela Kaskmaa, abikohtunikud: Gregor Sepp ja Ramses Oliver Beekman
hoiatused: 60`.Treiberg (Saku) – 31`.Altsaar, 45+1`.Pärna (mõlemad Lootos)

Saku Sporting: 5-Eismann, 2-Toding, 6-Pedak(k)(86`.9-Kriisa), 7-Juksar, 10-Saulus(66`.20-Toom), 14-Hansar, 19-Treiberg, 21-Mehevets, 49-Salamatova(56`.26-T.Satsi), 62-Liir, 81-Himanen.
varus:3-Tiigimägi, 9-Kriisa, 20-Toom, 26-T.Satsi, 40-Kreuz

FC Lootos: 19-Mairit Laanesaar(vv), 3-Elina Kahar,  7-Ave-Lii Laas(k),  10-Kärt Hüdsi, 11-Kristel Saadik, 14-Isabel Huma, 15-Mari Abel, 17-Kätriin Altsaar (41`.9-Anette Laureen Linnuste), 20-Kristin Kukli (85`.23-Indra Liz Nemvalts),33-Marie Rahel Lail, 34-Eleri Pärna.
varus: 9-Anette Laureen Linnuste, 23-Indra Liz Nemvalts,
Peatreener: Kaido-Meinhard Kukli, füsioterepeut: Iris Nurmsoo
.

Naiskond alustas maikuud eelmise hooaja hõbemedalistide ja valitseva karikahoidja – Saku Sportingu vastu. Algselt Saku staadionil toimuma pidanud mäng tõsteti kunstmuruväljakule. Lootosel pidid vigastuste tõttu mängu vahele jätma Ketlin Pindis ja Kati-Karoli Silla. Sellega ei olnud allegrode seiklused lõppenud. Probleemid bussiga tõid naiskonna Saku väljaku äärde napp veerand tundi enne kohtumise avavilet. Kokkuleppel kohtuniku ja vastastega alustati mängu 10.minutilise viivitusega. Nagu eeldada võis, domineerisid kohtumist võõrustajad, aga Lootose väravasuul tegutses kindlalt Mairit Laanesaar. Poolaja lõpu eel oli Lootos sunnitud tegema vahetuse. Altsaare asemel sai platsile Linnuste. Vaheajale minnes särasid tablool siiski 0:0 viiginumbrid.

Teist poolaega alustasid aktiivsemalt taas vastased. Ainus mida saavutati, olid nurgalöögid, mille kaitsmisega allegrod täna kenasti hakkama said. Viis minutit enne lõppu tegi Lootos teisegi vahetuse. Kukli asemel sekkus Nemvalts. Seis ei muutunud ja Lootos teenis tabelisse esimese punkti.

“naiskond mängis väga hingestatult. Väga kindla mängu tegi väravas Mairit Laanesaar. Kokkuvõttes võib öelda, et ausalt väljavõideldud punkt”, võttis mängu kokku peatreener Kaido-Meinhard Kukli.

enne mängu …

Peatreener Kaido-Meinhard Kukli: “Eelmises mängus lasime endale lüüa liiga palju väravaid. Proovime Sakule rohkem peavalu tekitada”.

Mairit Laanesaar (väravavaht):”Kuigi meie hooaja algus pole olnud ülemäära roosiline, siis see ei vähenda meie jalgpallikirge. Ilmateade lubab ilusat ilma, mistõttu loodame, et mäng Sakuga tuleb vähemalt sama ilus “.