FC Lootos: 1-Miko Saarniit(88`.69-Roomet Kõiv), 4-Remi Oper, 31-Jürgen Juks, 31-Helander Vist, 19-Raigo Orti (78`.25-Arned Parman), 98-Sander Sellis(62`.23-Rene Oper), 66-Sten Markus Meekler, 8-Andre Kukk (88`.24-Rainer Jüriöö), 10-Freddy Help, 12-Risto Saarniit, 7-Priit Rahuelu
varus: 69-Roomet Kõiv, 25-Arned Parman, 24-Rainer Jüriöö, 23-Rene Oper
treener: Kaido Kukli

FC Vastseliina:

Meeskond võõrustas täna, päev enne suurt maavõistlust, Lootospargis FC Vastseliina võistkonda ning pidi vastu võtma 2:5 kaotuse. Uimaselt alustanud meeskond leidis ennast avapoolaja lõpuks 0:3 kaotusseisust. 14. minutil lendas Raigo Orti peast pall oma väravasse ning veerand tundi hiljem jätsid kaitsjad markeerimata Vastseliina ründaja, kes seisu duubeldas. Seitse minutit enne poolajavilet õnnestus vastastel 35 meetrilt kauglöök, mille vastu väravavaht Saarniit oli võimetu.
Poolajal tehti korrektiive ning kohad vahetasid kaitses Juks ja Orti. Paremaks ei läinud, hoopis äärelt tuli läbi mitu Vastseliina rünnakut, millest üks ka tee võrku leidis. Kohe poolaja esimesel minutil sõitis Vastseliina ründaja üsna jõhkralt sisse Miko Saarniidule, tasuks muhk ja kollane kaart kohtunik Tenistelt. Veerand tundi hiljem üritas sama mees särki seljast rebida Risto Saarniidult, kuid kohtuniku arvates ei väärinud “mängu käik” seekord kaardi väljavõtmist. 62.minutil tegi Lootos esimese vahetuse. Sander Sellise asemel sai platsile Rene Oper ja kohe tundus nagu oleks platsile üks mees juurde tulnud või vähemalt meeskond taas täiskoosseisus. 69. minutil vahetasid vastased. 72.minutil teenis Vastseliina oma teise kaardi, kui Risto Saarniit läbi minekul üsna korraliku kossiga maha võeti. 74.minutil sai Priit Rahuelu hea söödu Raigo Ortilt ning avas ka Lootose väravaarve, olles mõni minut varem jätnud realiseerimata sama kindla võimaluse. 78. minutil kodumeeskonnalt teine vahetus, Orti asemel platsile Arned Parman. 82.minutil vahetasid ka vastased. Ja ometi läks mängu lõpus veel mänguks. 87.minutil andis Risto Saarniit hea söödu kaitseliini taha ning kasti spurtinud Rahuelu haamerdas palli kolmelt meetrilt värava lakke seisuks 2:4. Lootos tegi topeltvahetuse: välja Miko Saarniit ja Andre Kukk, sisse Roomet Kõiv ja Rainer Jüriöö. Kahjuks ei olnud vahetus eriti õnnestunud, sest juba minut hiljem pidi Kõiv oma võrgust palli välja võtma. Tulemusega 2:5 kohtumine ka lõppes.

Järgmine mäng on meestel ees 10. juunil kui Tamme kunstmurul mängitakse kohaliku FC Heliosega.