Hoiatus: 88`. Merili Tamm (Lootos) – 50`. Anastasija Zabello (Levadia)

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa, 7-Ave-Lii Laas(k), 2-Kirta Talgre(85`.24-Katariina Kinnunen), 4-Merili Tamm, 9-Karmen Piirimaa, 11-Kristel Kotkas, 15-Astrid Erik, 20-Kristin Kukli, 19-Anette Laureen Linnuste, 31-Katrin Piirimaa, 10-Kärt Hüdsi (77`.23-Indra-Liz Nemvalts)
varus:14-Lisethe Lanno, 23-Indra-Liz Nemvalts, 24-Katariina Kinnunen

FC Levadia: 30-Anastasija Zabello, 16-Alina Terebunskaja, 4-Angelina Jegorova, 14-Kadre Päri, 21-Birjo Rasmussen, 9-Olesja Parkhomovitch, 11-Naida Imanova, 3-Lika Panova, 8-Vlada Kubassova(k), 7-Anastasija Dodeltseva
varus: 10-Chrystal King, 19-Laura Jaansen,
Treener: Maksim Rõtškov
*Levadia mängib 10kesi

Naiskond mängis täna Tilsi staadionil oma teise “kodumängu” sellel hooajal. Teise ringi avavoorus võõrustati Tallinna Levadiat. Kui hooaja avamängus tuli tunnistada pealinlaste 6:0 üleolekut, siis tänases mängus kuut väravat ei löödud. Levadia asus Anastasija Dodeltseva ja Vlada Kubassova väravatest avapoolajal 2:0 eduseisu ning kuigi võimalusi oli ka kodunaiskonnal, püsis seis terve poolaja.
Kohe teise poolaja alguses sai vastaste kaitseliinist hästi läbi ning halvema ära hoimiseks oli Levadia väravavaht sunnitud talle vea tegema. Abi sellest ei tulnud, sest penalti realiseeris Ave-Lii kindlalt . 1:2 andis naiskonnale energiat ning mäng kaldus kümnekesi mänginud Levadia poolele. 65.minutil eksis palli püüdmisel Levadia väravavaht ning Kärt Hüdsi viigistas mänguseisu 2:2. Viiginumbrid ei püsinud tablool pikalt ning 67.minutil võttis pall Merlil Tammest õnnetu rikošeti ja tabloole tulid numbrid 2:3. Lootos tegi kaks vahetust. 77 minutil asendas Indra-Liz Nemvalts Kärt Hüdsi ja 85 tuli Kirta Talgre asemele Katariina Kinnunen. Võimalusi viigistamiseks tekkis, kuid pall teed väravasse ei leidnud.
Taaskord null punkti, kuid löödud väravad annavad kinnitust, et naiskond liigub õiges suunas.
12.juunil kell 19 on Tilsis vastaseks kogenud JK Tallinna Kalev, kellele kevadringis jäädi alla 0:4. Loodetavasti läheb seekord paremini.

Enne mängu …
Kaido Kukli: “Kindlasti tahaks vastast nulli peal hoida, väga suur väljakutse, aga ma arvan, et mängijates sisu on. Loodame ka väravaid lüüa!”

Kirta Talgre: “Viimaste mängudega on mängijad muutunud julgemaks ning meie mängupilt järk-järgult paremaks. Kindlasti ootame eelolevast mängust paremat tulemust kui viimasest omavahelisest kohtumisest. Oleme tahtmist täis ja ootame kõiki kaasa elama!”

Hooaja avakohtumises, mis ilmaolude tõttu viidi sisehalli, olid tallinlannad paremad tulemusega 6:0.