FC Lootos: 30-Rene Kolsar(vv), 1-Markus Villako, 26-Jürgen Juks(k), 29-Rasmus Mathias Mõttus11-Kevin-Keret Ojaste), 13-Tambet Toim, 21-Elon Holger Vaab(22-Robin Heinsoo),  9-Oliver Jõgeva, 23-Markus Lina(14-Hicham Boulaassal), 77-Tauri Kolk, 7-Priit Rahuelu, 10-Temari Nuuma.

varus: 11-Kevin-Keret Ojaste, 14-Hicham Boulaassal, 19-Krister Põkk, 22-Robin Heinsoo,, 31-Helander Vist, 76-Sten Mõtus
Treener: Avo Jakovits

FC Warrior: Bõkarev(vv), Kušnarjov, Paidra(k), Tuhkanen, Barylo, Mürk, Kond, Kozlovski, Tiivel, Kuivits, Serikov

Meeskond mängis taasiseseisvuspäeva puhul Lootosapargis jalgpalli. Taaskohtumine oli seekord vana hea tuttava FC Warrioriga, kellega kevadel mängiti Valgas tuline kohtumine, mis lõppes 2:2 viigiga. Tänane kohtumine kahe meeskonna vahel kandis järjekorranumbrit 42.  eelnevatest derbymängudest oli Lootosel 20 ja Warrioril 14 võtu. seitse kohtumist oli lõppenud viigiga. Tänases kohtumises oli viik tablool kaks korda. Lootos asus kohtumist Priit Rahuelu väravast 4.minutil 1:0 juhtima. Kolm minutit hiljem oli tablool viik. Valgalased viigistasid penaltist. Lootos üritas , aga värava lõid külalised, saates kodumeeskonna 45.minuti karistuslöögist vaheajale 1:2 kaotusseisus.

Teisel poolajal tegi Lootos kolm vahetust ja alles peale viimast hakkasid väravad tulema. 81.minutil lõi Temari Nuuma 2:2 ja kolm minutit hiljem  3:2. Kohtumise viimasel minutil lõi Kevin Keret Ojaste 4:2 ja minut hiljem pani Nuuma kübaratrikk mängule punkti seisul 5:2.

Järgmisel nädalavahetusel on meeskonna vastaseks Tartu FA Kalev II. Mäng toimub Ülenurme staadionil.