Hoiatused: 86`.Hüdsi(Lootos) – 90+1`.Põldur (ÜN)

FC Lootos: 1-Karina Piirimaa(vv), 3-Elina Kahar, 6-Hanna Parv, 7-Ave-Lii Laas(k), 8-Ita Lillo, 9-Karmen Piirimaa, 10-Kärt  Hüdsi, 19-Mairit Laanesaar, 20-Kristin Kukli, 26-Kaisa Liina Keps, 32-Ketlin Pindis
Füsioterapeudid: Margret Help, Veronica Oidingu

Ühendnaiskond: 1-Reti Talts(vv), 4-Sandra Liir, 8-Anett Joandi, 10-Raheli Jürgenson(60`.27-Merily Jüris), 11-Leili Eek, 12-Teisi Toomsalu, 16-Maive Jürmann(k), 19-Anna-Liisa Joandi, 20-Eliise Uibo, 25-Katariina Uibo(46`.22-Alina Bilokon), 31-Katarina Põldur
varus: 17-Kerli Linder, 22-Alina Bilokon, 27-Merily Jüris
Treener: Sergei Vassiljev
.

Naiskond võõrustas Lootospargis mängitud 16.vooru kohumises Viljandist kohale sõitnud Ühendnaiskonda. Võistkonnad asusid liigatabeli põhjas, mis tegi mängust kahtlemata korraliku kuuepunkti väärilise sündmuse. Mõlemad sellel hooajal mängitud omavahelised kohtumised olid lõppenud väravateta. Kui siia arvestada juurde eelmise aasta viimase vooru 0:0, polnud kumbki võistkond suutnud skoorida 270 minutit. Ka tänase mängu avapoolaeg lõppes väravateta. Lootose väravas andis selleks tubli panuse väravavaht Karina Piirimaa, kes suutis tõrjuda vastaste kolm, peaaegu et 100% võimalust. Teise värava all oli ohtlikumaks momendiks Ave-Lii Laasi poolt nurgalöögist posti tabanud pealöök.

Teist poolaega alustasid vastased vahetusega. Katariina Uibot asendas Alina Bilokon. 56.minuti õnnestus allegrodel hea kontrarünnak. Paremalt äärelt tegi  pika spurdi Kristin Kukli, kes andis liini taha sputinud Kärt Hüdsile supersöödu. Kärt mängis mööda väravavaht Taltsist ja virutas palli võrku.

1:0 andis naiskonnale koheselt lisaenergiat ja olgugi, et avhetusmängijaid ei olnud ka tänasel kohtumisel, siideti vastaste rünnakuüritustele lõpuni vastu seista ja kolm punkti koju jätta. Võit kergitas allegrod tabelipõhjast seismendale kohale.

Järgmine kohtumine on ees ootamas juba 27.augustil kui Lootospargis võetakse vastu kolmandast kohast kinni hoidev JK Tallinna Kalev.

Mängu tipphetked on järelvaadatavad Soccernet TV vahendusel

enne mängu …
Lootos:
Kaido Kukli: “Eelnevalt kaks mängu ühendnaiskonnaga, mõlemad viigid. Kas ka kolmas mäng selline?”
Ave-Lii Laas: “Viljandiga mängud on alati väga tasavägised. Usun, et tuleb võitluslik ja põnev mäng.

Ühendnaiskond:
Sergei Vassiljev: Proovime keerulises olukorras Põlvast midagi positiivset koju tuua.”
Raheli Jürgenson: Mängud on raskelt läinud, aga oleme vaeva näinud ja läheme kindlalt Põlvast kolme punkti koju tooma.”